Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel engem ő bántana kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel engem ő bántana kapcsolaton belül?

Figyelt kérdés
Nem régóta járunk együtt. A barátomnak azt mondtam hogy ilyen hamar én nem tudom elhinni amiket mond, hogy már pár hét után nekünk közös lesz az életünk. Erre ő megfogta a nyakamat kicsit, azt mondta azért mert hülyeségeket beszélek. Másnap pedig mert mérges voltam rá, azt mondtam hogy én sehol nem mutatkoznék vele, és 1 óra hosszán keresztül nem szólt hozzám, hiába kérleltem. Amikor nehezen megszólalt, azt mondta hogy nehogy már az ő hibája legyen, meg hogy csak nézzem a tvt.
2019. szept. 5. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs épp probléma majd kreálunk szitu 🤔
2019. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Oké, de nem fojtogatott..
2019. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hű azért mire ezt a csomót kigoboztuk...

Nézd a kérdés rém egyszerű. Bántott? Te úgy életed meg hogy bántott? Ha igen (és abból amit végül kihámoztunk úgy életed meg) akkor ennyi volt. Nincs értelme folytatni. Ha úgy érzed ez csak játék volt (ha így éreznéd nem lett volna a "nem jelennék meg veled" közjáték és a kérdés se született volna meg) akkor nincs probléma.

Mivel abból hogy nem nevettél egyet a dolgon és tovább léptél hanem vitát szítottál (majd kuncsorogtál a figyelemért? Ezen igazodjon ki az ember) majd feltetted a kérdést egyértelmű hogy megrendült a bizalmad nem értem a kérdést. Ahogy valaki írta már gyakorlatilag már a kérdésedben ott a válasz. Innentől tényleg lényegét veszti a kérdés.

Simán azt szeretnéd hogy megerősítsük hogy jól döntesz amit nem tehetünk mert nem ismerünk se téged se a párod és még csak jelen sem voltunk.

Annyit tudok javasolni hogy hallgass az érzéseidre ha néhány hét után már (vagy még?) nincs meg az a fajta bizalom hogy ez a pasi nem ütne meg akkor mi a kérdés? Még barátnak se kéne olyan akiben ilyen téren nem bízom. Mindegy hogy amúgy arany ember és csak én látom ilyennek vagy tényleg lappang benne az agresszió. Jelen esetben mindegy igazad van e ha tényleg azon gondolkodsz a pasi akit választottál képes lenne fizikailag bántani akkor a gondolattól nem igen fogsz tudni szabadulni hogy megteheti hogy esetleg egyszer át lépi azt a határt.

Döntsd el mit érzel és az alapján lépj.

2019. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Fuss amerre látsz. Ha ilyen korán elkezd arról beszélni,hogy te vagy élete szerelme, közös élet stb. úgy,hogy nem is ismeritek egymást igazán, nem vagytok együtt, akkor a pasassal gond van.Az meg,hogy miután te kételkedésedet fejezted ki ezzel kapcsolatban, megragadta a nyakad (pár hét járás után, nem őrült veszekedés után), az mind figyelmeztető jel. Olvass utána a lovebombing-nak, nem akarok bemagyarázni semmit, vagy paranoiásnak tűnni, anyukám 23 év után szabadult ki egy ilyen kapcsolatból. [link]

Minden jót!

2019. szept. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!