Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi szépségideálja (hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi szépségideálja (hogy milyen alkatú nő tetszik neki), miként befolyásolja a kapcsolaton belül a nő önértékelését?

Figyelt kérdés

A pasi női ideálja a modell alkat. A nőre soha sem mondott ilyet még, más nőket viszont nevezett már modell alkatnak a nő jelenlétében. (2 éves kapcsolat)

A nő 167 cm magas, és 48-49 kg. Nőni már nem fog jelen esetben a nő jelenlegi életkora miatt. Dobni, vagy megtartani? - Ha már soha sem lehet a nő a férfi ideálja.



2018. szept. 3. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen pasikat sose értettem, hogy akkor miért jön össze olyannal, aki nem az ideálja?

Ha a férfi nem dicséri a nőt, a párját, akkor egy idő után a csajban felmerül az a kérdés, hogy tetszem én vajon a páromnak? Miért is van velem, ha külsőre nem tetszem neki?


Ilyenkor én inkább a szakítást javaslom és mindenki keressen olyan embert maga mellé, aki az ideáljának megfelel.

2018. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%

1#: mert bármilyen hihetetlen a belső fontosabb, mint a külső és meg lehet kedvelni valakit a személyiségéért aki egyébként külsőre nem az első választás volna. Ettől még lehet más típus ami tetszik a srácnak, ugyanúgy ahogy egy nőnek sem lehet az ember fia egyszerre izmos és vékony vagy kék szemű és barna szemű egyszerre, stb.

Persze, ha romboljuk direkt a másik önbecsülését az megint más tészta.

2018. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

#2


Tévedsz!


Külső + belső = egy kerek egész!


Mind a kettő szükséges ahhoz, hogy normális, harmonikusan jól működjön egy kapcsolat! Nem elég, hogy csak az egyik teljesüljön!


Figy, akkor te összejönnél olyannal, aki neked külsőre nem tetszik, de jó a belsőtulajdonsága. Akkor hajrá, annyira dagadt rinyagép van ezen az oldalon, karold fel az egyiket.

2018. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen a magas, spanyolos típusú pasik voltak az ideáljaim. Aztán mégis összejöttem a mostani pasimmal, aki szőke, kékszemű és egymagas velem, mégsincs semmi hiányérzetem. Akkor jöttem rá, hogy hülyeség ez az idealizálgatás.


Szerintem ha a pasid nem tudja elengedni a saját ideálját, akkor nem szeret eléggé. Csak szamár vagy, mert nincs ló. Én nem aláznám magam tovább ilyen kapcsolatban.

2018. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De szerintetek nagyon távol állok az úgynevezett "modell alkat" -tól ezekkel a méretekkel, ha még így sem mondta rám ezeket?
2018. szept. 3. 12:54
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Igen, mert a modellek magasabbak, mint te és vékonyabbak.

Te a hétköznapi női nagyon vékonysághoz tartozol.

Szemeim előtt egy csontkollekció lehetsz, bocsi. Nincs rajtad szerintem semmi izom, zsír is nagyon kevés lehet.


Én 159 centi és 50 kg vagyok. Enyhén izmos és vékony vagyok. Sportolok. Nos, te hozzám hasonlítva nagyon vékony vagy.

2018. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok a barátom "ideálja", mert (még) kövér vagyok. Viszont ahelyett, hogy más nőket dicsérgetne a jelenlétemben, segít nekem. Megtanított egészségesen étkezni, együtt járunk edzeni és azóta milliószor jobban érzem magam a bőrömben. Nem szereti, ha leszólom magam, azt mondja, azt nézzem, milyen jó lesz ha végre megszabadulok a súlyfeleslegtől.

A te párod viszont ahelyett, hogy motiválna, inkább lehúz. Meg elég bunkó is, hogy látványosan rajong más nőkért, őket dicséri úgy, hogy ott vagy mellette. Ráadásul te még változtatni sem tudnál, mert nem fogsz magasabbra nőni. De egyébként is, már ott el van cseszve az egész, hogy neked nem belülről jön az, hogy máshogy akarsz kinézni, hanem csak és kizárólag a pasi miatt. Az én önértékelésem nem bírná el, hogy ennyire nem felelek meg neki, ráadásul azt sem várnám meg, hogy teljesen tönkretegye az énképemet meg az önbizalmamat. A helyedben keresnék mást.

2018. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, én nagyon jól érzem magam a bőrömben. Formásnak mondanak ahhoz képest hogy vékony vagyok. És az arcom is nagyon szépnek tartják, habár mindig a pasim mellett jön ki az h én vékonyabb meg magasabb akarok lenni. Senki más pasi mellett nem éreztem ezt a rossz kényszert. Ő az én alakom úgy ítéli meg, "hogy nincs vele baja" . Nem az, hogy odáig lenne érte.
2018. szept. 3. 13:09
 9/17 anonim ***** válasza:
Van sok szép alacsony lány , vannak bájosak,kedvesek . Itt a legfontosabb mind2'nemnél , hogy azért érezzük a határainkat és ne később sirjunk azért mert x-y már mással hetyeg a kapcsolaton belül. Ha valaki mellé kevésnek érzed magad az kifog hatni a kapcsolatra ez az igazság.
2018. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De én nem mondanám magam azért alacsonynak..
2018. szept. 3. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!