Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megtudnátok, hogy már 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnátok, hogy már 1 éve csal benneteket a férjetek mit tennétek? Lenyelnétek?

Figyelt kérdés
Válni nem szeretne,a gyerek lelki békéje miatt mert kiskamasz,de szereti a másik nőt.Valahol megértem..én már semmit nem érzek iránta,szex sincs közöttünk,békésen élünk mint 2 testvér.Ám 45 évesek vagyunk,megéri feláldozni a maradék életünket csak,hogy a gyerek ne sérüljön? Előtte még ott az élet! Ám én így esélyt sem kapok,hogy újra rámtaláljon a szerelem.
2019. szept. 6. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Válnék.


A gyerek meg idővel megtanulná, hogy nem megalkudni kell a fosban, hanem merni kell lépni az új, bár nehezebb felé.

2019. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy válás vagy nyitott házasság.
2019. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Megcsalás témában engem az aggasztana legkevésbé, hogy lenyeli, vagy nem nyeli. Komolyan ez a legfontosabb?
2019. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted hogy fogadja majd a gyerek hogy otthon vagytok és annyit sem lát hogy szeretitek egymást? Neki ez lesz a minta hogy az a kapcsolat ahol le van tojva a másik így őt is feszt el fogják hagyni. Megérti ne aggódj főleg hogy kiskamasz. Anya apa megmarad de külön.
2019. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy meg ha nem zavar hogy csal akkor kezdj el te is pasizni csak ez megint a gyereknek lesz rossz ha másik pasit viszel haza apa mellett.
2019. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha békében el tudtok válni, márpedig ha megérted a férjed, sanszos, hogy menni fog, a gyerek nem fog sérülni, ha rendesen kommunikaltok vele.

Tényleg nem jó az a példa, ami most alakul ki benne, jobb, ha 2 boldog szülője van, külön, mint együtt 2 vadidegen.

2019. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy elválnék, főleg így, hogy szereti a másik nőt, én pedig "már semmit nem érzek iránta".


Törekednék arra, hogy békésen, jó viszonyban váljunk el, és a gyereknek sem mondanék rosszat az apjára, nem okolnám a válásunk miatt, stb. Igyekeznék érzelmileg éretten kezelni a helyzetet, és átsegíteni a gyereket lelkileg ezen az új élethelyzeten.


De nem tudnék, nem akarnék egy hazug színjátékban élni még hosszú évekig, sem magam miatt, sem a gyerekünk miatt.


Nem gondolnám, hogy az áldozat szerepet kéne vállalnom és benne ragadnom egy kapcsolatban, ami az érzések szintjén már nem létezik, ahelyett, hogy megadnám magamnak az esélyt, hogy előbb-utóbb szerető társam legyen.

2019. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én válnék.Ha már a másik nőt szereti,legyen boldog véle.Ha te már nem szereted,nem fog összetörni a szived.A gyereknek is jobb lesz,minthogy azt lássa,hogy semmi kapcsolat nincs köztetek,csak éltek egymás mellett.

Hidd el,40 fölött is van élet,még te is találhatsz magadnak aki szeret és te is szeretni fogod.

2019. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én első körben elgondolkoznék azon hogy miért csalt meg...aztán egy kiadós beszélgetés a férjemmel...de valószínű hogy válnék

Nyilván megviselné a gyereket de ha felnőtt értelmes ember módjára tudjátok kezelni a helyzetet akkor a gyerkőccel nem lesz semmi gond

2019. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A válással, egy esetleges mostohaapa belépésével össze fogjátok törni a gyerek szívét, sajnos ez valószínűsíthető. Tény hogy az első lépést apuka teszi meg ez irányban tehát még csak szemrehányást se tehetsz magadnak, visszatartani ettől értelmetlen is lenne. Aztán persze ő is szenvedni fog mint a kutya, egy férfiembernek elhagyni az egyetlen fiát feldolgozhatatlan trauma lesz, ez azért eléggé gyakori utóhatás.
2019. szept. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!