Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelenthet hogy a páromnak ingerekre van szüksége mellettem?

Figyelt kérdés

Távkapcsolat, jönne pár napra és azon görcsöl, hogy csak filmezni fogunk es max egy nap, ha megyünk valahova, abbol indulva ki, hogy mert én nem járok kirándulni stb


Ja mert 7 napbol 7-et dolgozom, amit mintha elfelejtett volna.


Én ugy érzem nekem az is rengeteget jelentene ha csak filmezunk, hiszen itt van velem, 3 havonta, ha látom, de neki meg ez egy kin lenne


Miért?


2018. okt. 6. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
3 havonta látod. Van ennek értelme?
2018. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mert szerinted egy kapcsolatban csak a filmezés a közös élmény? Gondolkozz már könyörgöm. A közös élmény gyűjtése az, hogy ketten csináltok valamit közösen és az nem a filmezés. Ha jön, akkor mutasd meg neki, ahol élsz. Kicsit sétáljatok.


De ha ennyire különbözőek vagytok, tehát ő aktív, te meg inkatív vagy, akkor miért is vagytok együtt? Ez hosszú távon nagyon nem lesz jó, ez konfliktus forrása lesz, ha nem tudtok kompromisszumot kötni.

2018. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 havonta találkoztok akkor annak a kapcsolatnak semmi értelme! Érdemesebb lenne elköszönni egymástól, mert a "párod" szerintem nem szeret téged.
2018. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
26%
Gondolom, török a pasika. Vagy albán, vagy valami arab. Azt hiszem, nincs is több kérdésem.
2018. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Harom havonta latjatok egymast. Ne hogy mar filmezzetek, bammeg. Mint a 20 eves hazasok.
2018. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi, igaz valahol.

Nem filmezni kéne.

De én jobb szeretnék pihenni, ha már szabit veszek ki, mint ide oda kirándulgatni vele.

Én full ki vagyok merülve. És így már megfeleltségi kényszeres is.

2018. okt. 6. 21:53
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha 3 havonta látjátok egymást, akkor lehet, hogy tartalmat vinne inkább a kapcsolatba és nem döglene egy napig a képernyő előtt, ha akarná, akkor ki sem kéne mozdulnia hozzád, hiszen ezt egyedül is megteheti.

32/f

2018. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De nekem igy meg olyan, mintha egy idegenvezető -szállásado lennék extrákkal.

Mutassam be a folyonkat, nevezettességeinket, vigyem erdőbe, lovagolni, meg úszni.

Ezt mamám csinálja a nyugdíjjasklubbal.

2018. okt. 6. 23:48
 9/13 A kérdező kommentje:
Múltkor a hajónkon és kapitányon is csak röhögött hogy szánalom, és olyan videot csinált, hogy felvette a kapitány kinyult puloverét is ami a széken volt és a rá kacsintgato nőket (hogy mekkora ribijeink vannak)mindezt idegennyelven kommentálva, azt hitte nem értem.
2018. okt. 6. 23:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor minek neked párkapcsolat? Csak a kifogásokat gyártod. Akkor vegyél ki 2 nap szabit, az egyiken egyedül döglesz otthon, a másikon tartalmasan eltöltesz egy napot a pároddal.

Úgy érzem, hogy neked csak nyűg ez az egész. Plusz még nem is te utazol, hanem ő.


Gondolom belehalnál egy órás sétába. Máris küldök egy képzeletbeli csokrot a sírodra.

2018. okt. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!