Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem kaptam túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem kaptam túl sok együttérzést a páromtól?

Figyelt kérdés
2 napja van egy egészségügyi problémám, (nem tűnik "halálosnak" de fogalmam sincs mitol jött elő), és elmondtam a páromnak. Napkozben még írogatott, hogy mivan velem, hogy érzem magam, javult-e, lehet kéne orvost nézni stb, de úgy érzem nem igazán érdekli a dolog. Erre este írtam neki hogy nem igazán javulok, és hogy segíthene kicsit többet is, de erre annyit írt, hogy ő nemtud mit kezdeni ezzel, ő nem ért ilyenekhez,ha akarom akkor elvisz kórházba akár azonnal. Ti nem vártatok volna egy kicsit több együttérzést??? Itt lakik a közelben, kérdezte hogy talakozunk-e ma, mondtam hogy en nem megyek sehova, de ő annyira sem volt képes hogy átjöjjön meglátogatni! Nagyon megvisel hogy igy bánik velem, én mindenben tamogatom ha valammi baja van.

2019. szept. 7. 13:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Fölöslegesen hisztizel.
2019. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1, kifejtenéd??? A "nemtudok vele mit kezdeni" beszóláson szted felesleges hisztizni??
2019. szept. 7. 13:40
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2019. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted egy laikus mit tud kezdeni egy egészségügyi problémával, amit te sem tartasz arra érdemesnek, hogy orvoshoz menj vele.

Ilyenkor pihenés kell és az, hogy békén hagyják az embert, hogy aludhasson.

2019. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Ha szeretnéd,hogy átmenjen, mond meg.

Ha szarul vagy, doki

2019. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de én (nő létemre sem) tudom komolyan venni az olyan embereket, akik napokig "haldokolnak", a betegségükre való tekintettel elvárják a különleges bánásmódot meg az empátiát, de orvoshoz meg direkt nem mennek. Ilyet a hipochonderek csinálnak, vagy aki nincs is igazán rosszul és csak mártírkodni akar. Aki igazán beteg az egyből rohan az orvoshoz. A párod fel is ajánlotta, hogy elvisz, te nem mentél. Akkor mi bajod van?
2019. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem ezt a hisztit. És elég visszataszító is...

Velem is így viselkedne a párom, ha én is így viselkednék vele. Ehelyett ha van gondom, akkor nagy lány módjára elintézem magam és nem zsarkonoskosok meg hisztizek jogot formálva abból, hogy fáj a hasam például. Tehet róla? Nem. Orvos? Nem. Dolgozik és megvan a maga baja tőlem függetlenül is? Igen. Akkor miért nyomjam rá a nyavalyámat és rágjam vele a fülét? Ha bajom van, elmegyek orvoshoz, ha nincs annyira nagy bajom, befogom és pihenek otthon. Ha meg kell a szeretete, nem a betegségemre fogom, hanem szólok, hogy hiányzik és a nehezített körülmények miatt inkább látogasson meg.


Nem értem, hogy tudna többet segíteni. Ő sem érti innen nézve. Ha akarsz valamit, nem célozgatsz buta női módiban, hanem megmondod, hogy nem érzed jól magad ahhoz, hogy kimozdulj, de szeretnéd látni és örülnél, ha átugrana hozzád. Nem olyan nehéz ám konkrétan megfogalmazni, mit akar az ember ahelyett, hogy célozgatna meg manipulálna.

2019. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő mindent megtett, ami tőle telik. Nem orvos, de keresne és elvinne hozzá/kórházba, napközben folyton érdekelte, hogy jobban vagy-e, Ő akart találkozni, de TE azt mondta, hogy ne. Ekkor mondtad neki, hogy menjen át??? Gondolom nem. Ne hisztizz.

24N

2019. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem is tudod pontosan mi a problémád. Már eleve el kellett volna menni dokihoz, úgy indítani a napodat, ha tényleg valami problémád van.
2019. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
És mi a bajod? Megfáztál?
2019. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!