Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl nagy kérés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl nagy kérés a páromtól, hogy ne telefonálgasson munkaügyben, ha velem van?

Figyelt kérdés

Végre mikor 1x egy héten kettesben tudnánk tölteni a délutánt vagy szabadságon van, akkor is (Munkaügyben, volt hogy hosszan fél órákat). Most is szabin volt a kolléga hívta segítségért, hozahozott de már rohanni kellett 5 perce nem volt hogy tisztességesen elbúcsúzzunk egymástól. Mert hogy hívta az "imádott" kollégája...

Csak én fújom ezt fel vajon vagy elnézőbbnek kéne lennem? Nem orvos vagy mentős vagy ügyeletes a munkájában...



2019. ápr. 30. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem, ha keresel annyit, hogy a kirúgása esetén eltartsd.
2019. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Mi a munkája? Nem mindegy.
2019. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Hagyd el, jobban jár.
2019. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen, túl nagy kérés. Mikor ismerkedtem a férjemmel, volt főállása és egy vállalkozása is. Folyton csörgött a telefonja, és fel kellett vennie. Én ezt megértettem, sosem csevegett feleslegesen, csak a problémákat oldotta meg. Nekem is volt olyan, hogy éppen mentünk volna valahová, és jött a telefon, hogy be tudnék-e menni most a rendőrségre tolmácsolni. Most is előfordul ritkán, hogy hajnali 4-kor csörög a telefon, felkel, bekapcsolja a gépet, megoldja a problémát és fekszik vissza. Mondjuk nekünk nem kell az albérlet és a számlák kifizetésén görcsölnünk.
2019. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
A munka is olyan mint bármi más. Ha fejlődni akarsz benne akkor energiát kell rakni bele. Ha nem venné fel a telefont valószínűleg már munkája sem lenne. A mai munkaerőpiacon kb a legfontosabb tulajdonság, hogy megbízható legyél és lehessen rád számítani. Ha ez nincs meg soha nem fogsz előrelépni, és téged fognak legelőször elküldeni. Fél órás munkaügyi telefonbeszélgetést meg ne nevezzünk már soknak. Ez kb egy nagyon alap probléma megoldása. Örülj neki, hogy ilyen gyorsan le tudja rendezni.
2019. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem túlreagálod. Nem mindenki nélkülözhető a munkahelyén, ezt beláthatnád. Esetleg az is lehet, hogy még szereti is, amit csinál.
2019. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
A felnőtt emberek a munkájukból élnek. Fogadd el.
2019. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen emberre mondják, hogy munkahisták. Döntsd el: kell vagy nem?
2019. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Munkaholisták.
2019. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!