Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom telefonozni szokott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom telefonozni szokott, amikor elmegyünk kettesben valamerre (étterem például). Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Nem új keletű gond, mindig ez van. Rá szoktam szólni, akkor megsértődik és elteszi. De legközelebb ugyanúgy csinálja.

Imádom én is a telefonomat piszkálni, de eszembe se jut èlővenni, amikor programozunk. Nagyon bánt, hogy neki a Facebook görgetése fontosabb, mint rám figyelni.

Sokszor cikinek is érzem, miközben lesajnálóan néznek rám mondjuk a pincérek étteremben.

Mit tehetnék? Mennyire jogos a gondom?


2019. szept. 7. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

ez a világ van sajnos...


[link]

2019. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez elég komoly probléma, mert a másik gyakorlatilag a nyomorult telefonjára figyel miközben együtt vagytok.


Meg kellene beszéljétek, hogy ez miért van így és hogy mit lehetne tenni ellene.

2019. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
#1 a könyves rohadt jó :)
2019. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Más problémánk nincs. Amikor összejöttünk, még nyomó gombos telefonjaink voltak, nem volt ez a telefon nyomkodós világ.

1-2 éve csinálja, sokszor itthon is, az ágyban esténként. Én úgy érzem, hogy rámegy a nemi életünkre is. És nem veszi észre magát sosem.

2019. szept. 7. 14:29
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Alapvetően igen, jogos. Bármennyire is bárki ellenkezik manapság a technika és az informatika az életünk szerves része és gyakorlatilag mindenhol jelen van. A mobil telefonok is az életünk mindennapját képezik, de azért elég nagy bunkósság elmenni valakivel egy programra, hogy utána nem vele foglalkozol.
2019. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet tőzsdei dolgokat néz vagy valami szakmai dolgot vagy üzleti híreket?
2019. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hagyjátok otthon a telefonokat.
2019. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6# nem, Facebookot és instát pörget csak.
2019. szept. 7. 14:43
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Na az gáz kérdező,semmi értelme legalább ha fejlesztené magát vagy előbbre vivő dolgokat nézne azt mondom okès.
2019. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Én is szoktam nyomkodni, ha unom magam... Ha a párom rám szól, mindig azt mondom, hogy az érdekesebb, most mit csináljak. Mostanában leszoktam róla, mert nem csak egymás ölelgetéséből és bámulásából áll a közös program, amit én eléggé unok önmagában, de régebben jellemző volt. Meg volt, hogy ő is elkezdett mobilozni és akkor észrevettem magam. :D


Kezdj el te is mobilozni vagy találj ki valami izgalmasabb programot, vagy beszélgessetek olyan dolgokról, ami leköti őt is...


Ne haragudj, de tiszteletlenség ide vagy oda, tényleg baromi unalmas ülni egy kávézóban/étteremben és arra kényszerítve lenni, hogy csak bálycsevegjetek és bámuljátok egymást. Ekkor én is mobiloznék inkább. Viszont ha tudunk lelkesen, belemélyedve valamibe beszélgetni, akkor sosincs ilyen. Akkor van, hogy estig rá sem nézek a telefonomra. De nem értem, aki nem köti le a figyelmem, csak "gyönyörködik" bennem meg szentimentálisan mosolog és bókolgat, annál én is elkezdem unni magam...

2019. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!