Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha egyre kevesebbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyre kevesebbet vagyunk kettesben?

Figyelt kérdés

Mindig eljön a tavasz, amikor a kinti munkák is lefoglalják a páromat. A munkahely, a segítség otthok és a saját otthoni dolgai annyira lefoglalják, hogy rám már nem marad ideje. Mondtam már neki, de nem válozott semmit.

Nekem hiányoznak a kettesben töltött napok, esték. Arra sem emlékezem, hogy mikor voltunk csak kettesben. Az is bánt, hogy ő nem mutatja ki, hogy ez őt is bántaná, hogy keveset vagyunk együtt.


Másik dolog, azt akarják a családjával együtt, hogy ami nekik a legfontosabb, az nekem is legyen az. Kirándulni szeretnének a rokonokkal, én viszont nem szeretnék elmenni velük, nekem is van családom. Ha meg megmondom, hogy nem akarok menni, párom megharagszik. Most mit csináljak vele?


Én 22/n, párom 24/f.


2019. jún. 5. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt ismerem. ÉN volt, hogy azért, hogy páromnak kedvezzem, egyszer-kétszer elmentem, a többit meg mindig visszautasítottam. Anyós értett belőle, mondjuk szerencsére akkoriban lett másik fiának is végre tartós kapcsolata, az a lány meg hagyta ezt, így rólam, rólunk leszálllt, és a másik párost hálózta be. Szerencsém volt, de illemből egy-kettőt elmentem velük, másik ötöt meg dobbantottam. Volt sértődés, ezt nem tudtam kikerülni.


Fiatal vagy még ha nem felel meg ennyire ez a kapcsolat, és kéred, és nem változtat, szakíts. Még most tedd meg, később még nehezebb lesz. Olyan kapcsolatban maradj meg, amiben boldog vagy tavasszal, nyáron és télen is.

Ennyi.

2019. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) az a "baj", hogy azért biztos hiányozna, és nehezen bírnám kimondani, hogy vége.
2019. jún. 5. 12:35
 3/3 érdeklődő63 ***** válasza:
mond meg neki ha legközelebb piina kell akkor is a muterhe menjél nyomorult. ezt így közöld vele. egyébként semmibe nem néz. egy tetves paraszt akinek cselédre van szüksége akként is kezel. kérd már meg egyszer tőle viccből hogy mit választana ha lehetne két rossz közül. azt hogy neked eltörjön a lábad, vagy azt hogy teljesen kiégjen az traktora vagy az autója? az előbbit válassza majd mert az összeforr. szóval ha egy kis eszed van úgy húzol el közülük mintha sose jártál volna náluk.
2019. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!