Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom telefonozni szokott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom telefonozni szokott, amikor elmegyünk kettesben valamerre (étterem például). Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Nem új keletű gond, mindig ez van. Rá szoktam szólni, akkor megsértődik és elteszi. De legközelebb ugyanúgy csinálja.

Imádom én is a telefonomat piszkálni, de eszembe se jut èlővenni, amikor programozunk. Nagyon bánt, hogy neki a Facebook görgetése fontosabb, mint rám figyelni.

Sokszor cikinek is érzem, miközben lesajnálóan néznek rám mondjuk a pincérek étteremben.

Mit tehetnék? Mennyire jogos a gondom?


2019. szept. 7. 14:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd el sehova. Mond neki, hogy most a haverokkal mégy. Ő úgy is csak a telefont nyomkodja.
2019. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is nagyon idegesít mond meg neki amikor veled van legalább akkor nem nyomkodja a telóját rá ér akkor amikor egyedül van..
2019. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

alapból nem értem azokat a párokat akik elmennek ebédelni vagy kávézni vagy fagyizni vagy bárhová szórakozni és arról szól az egész, hogy előveszik a telefont és nyomkodják.


Ha nincs miről beszélni, nincs társalgás, akkor semmi értelme elmenni bárhová is. Kb mint 2 idegen.


Na ezek aztán tényleg nagyon jó kapcsolatok. És nem elsősorban a telefonról van szó.

ha kb elvisznek magukkal 1-1 napilapot és azt olvasgatják de egymáshoz nem szólnak, akkro is akár otthon is maradhatnak.


Ha egy párocska elmegy valahová kikapcsolódni, akkor az arról szól, hogy nem a hétköznapi dolgokkal foglalkoznak hanem egymással.

2019. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Ha a párom rám szól, mindig azt mondom, hogy az érdekesebb, most mit csináljak."


Mondjuk ez szerintem gáz, hogy érdekesebb a mobilodat nyomkodni, mint a pároddal beszélgetni.

Remélem az enyém nem így vélekedik, szerintem több van bennem, mint néhány buta szelfiben meg 600x megosztott élet igazságban.

2019. szept. 7. 15:28
 15/18 anonim ***** válasza:
47%

Tévedsz, kiscsillag. Vele beszélgetni sosem unalmas és soha nem is volt az. Arról viszont nagyon gyorsan leneveltem, hogy mindig én beszéltessem meg én legyek a cirkuszi majom, ha akarok valami értelmeset kezdeni vele... Az a gáz, mikor valaki elrángat valahova a szabadidőmben untatni. Az a szánalmas, ha nem tud velem miről beszélgetni, csak megy a cukiskodás meg a bókolgatás, meg a hétköznapi bullshit felületes beszélgetés. Naná, hogy előveszem a telefonom. A fene sem kíváncsi arra, hogy csak azt hallgassa, ahogy dicsérgetik őt vagy épp a kaját.


Fel nem tudod fogni, hogy egy gondolkodni és dolgokban elmélyedni szerető embernek milyen ez a szellemi sivárság, amibe pár szerencsétlen beleerőlteti. És ha lekötöd magad mással, hogy ne unatkozz, akkor meg te vagy b...tatva. Pontosan ugyanolyan viselkedés ez, mint mikor a tanár csak ordibálni tud meg írni a szülőnek, ha a gyerek csak néz ki az ablakon... Izgalmas órát kéne tartani és bevonni a másikat, hahó.


Ugyanez az étterembe járással. Arra is figyelni kellene, hogy a másik is jól érezze magát és értelmes dolgok történjenek. Szerencsére mi ezt megbeszéltük és megtanultunk úgy viselkedni és dumálni egymással, mint két jó barát, aki bármiről beszélgethet. Egyből minden érdekesebb lehet. És nem megy el idő üres szövegelésekkel meg én enyelgésekkel, hogy jaj de jó veled, jaj de jól nézel ki, de jó ez a kaja, jaj tegnap a barátnőm azt mondta és csomó olyan szar, amire nem lehet mit mondani. Beszéljetek kultúráról, tudományról, politikáról, morális problémákról, tervekről, ötletekről.


Ha állításod szerint eleinte nem volt ilyen, most meg az, akkor ő is unja magát már, mert túlvagytok az ismerkedésen, ami izgalmasabb és semmit sem kell tenni érte, hogy az legyen. Most elértetek abba a szakaszba, ahol eldől, hogy emberileg passzoltok-e és tudtok-e egymásnak érdekesek maradni, vagy onnantól kifújt a dolog, hogy nem minden az újdonságról vagy a lávról szól. Ez pedig akkor is így van, ha földhöz vered magad és gáznak hívod a viselkedését.

2019. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
egy idióta vagy, de legalább vered is magad hozzá
2019. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én erre azt mondtam h legyen kedves most a mi életünket élni, ne a másét nézni.

Jogosan esik rosszul. Udvariatlanság.

2019. szept. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35%

15-ös, te egy barom vagy.

Meg unalmas is, ha már itt tartunk. Nehezemre esetr végigolvasni, amit írtál, csomószor elkalandoztak a gondolataim, annyira uncsi volt. Szóval inkább neked kéne változni, meg magadba nézni. És hagyd békén a kérdezőt!

2019. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!