Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem a barátom barátjának?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a barátom barátjának? Nekem sajnos bejön.

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt a barátommal és azóta ismerem a haverját is. Eleinte egyáltalán nem volt számomra szimpatikus,nem is értettem miért barátkozik vele a párom. Amikor ivott volt,hogy elkezdett engem puszilgatni stb. Akkor rá is szólt a barátom,hogy ezt inkább ne.

Kb. egy év után kezdett el nekem is tetszeni, mert elkezdtem megismerni és minél többet tudok róla annál jobban szeretem.

Mivel 6 éve nincs senkije így sok közös programra hívja párom ,hogy mozduljon ki,viszont nekem így meg egyre rosszabb. Mostanában sokkal előzékenyebb mint a párom. Ha fázom hamarabb odaadja a kabátját, ahogy észreveszi,hogy nyúlnék valamiért egyből ideadja. Közös program esetén értem jön kocsival, amikor nevetünk mindig engem néz a társaságból. Eközben párom meg nemrég mondta,hogy vele olyan furcsa volt, tartózkodó. Interneten láttam a beszélgetésüket és a haver állandóan rólam kérdezgette, más miatt nem is beszéltek,csak,hogy merre vagyok. Észreveszi ha veszek egy-egy új ruhadarabot, megdícséri a sminkem.

Borzalmasan érzem magam,mert szeretem a párom ezért is próbálnék kevesebb programot a haverral, de ha nem találkozok vele akkor meg hiányzik. De a párom is azonnal elkezd hiányozni ,ahogy nem vagyunk együtt.

Tetszem a havernak vagy csak jófej akar lenni velem? Volt már valaki ilyen helyzetben? Mi lesz ennek a vége? Igazából azt sem tudom,hogy tényleg tetszik-e vagy csak sajnálom,hogy annyira jó lelkű és mégsincs senkije és amiatt szenvedni látom.

25/N, a párom 32/F, a barát 35/F



2019. szept. 9. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd békén mind a két pasit. Ilyen önző nőt, hihetetlen.
2019. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Először is jegyezd meg a pasidnak,hogy figyelhetne rád jobban is, mert sokszor úgy érzed, a haverja jobban a pasid mint ő maga, ha a gesztusokat vesszük alapul és ez elég kellemetlen.

Amúgy meg ne menjetek 3asban buliba. Te a pároddal. a párod a haveroddal. Gondolom egyértelmű.hogy te a haverral nem.

2019. szept. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!