Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek? A párommal mostanában elég sokat veszekedünk, először azért mentek kisebb viták mert két munkahelye van. Ez a dolog mostmár rendeződni látszik a hónap végén ott hagyja a mellékállásat. Azt hittem megfogoldodni és megint minden nolmaris lesz. A munkahelyet ott se hagyta és már is jött egy másik probléma. Van egy barátja hívjuk most ezt a barátot Bélának. Béla hazajött külföldről, nem rég vált el a volt felesége mindent is elvett tőle, fizetheti a hitelt a házra ahol a nő és a gyerekei élnek és a gyerektartást, ami szörnyű, es sajnálom. Bélának nem volt hova mennie mielőtt külföldre ment volna egy bő másfél hónapig a barátomnál lakott, akkor jöttünk össze, Béla kiment és rendeződtek a dologok. Nemrég Béla ismét hazajött mivel nincs hova mennie megint a barátomnál lakik, és azóta állandóan csak a veszekedés megy és a sírás. Pár hete azt mondta a barátom hogy csak szóljak és a lakótársát megkéri hogy költözzön ki és akkor összetudunk koltozni. Nemreg bejelentette hogy a lakótársát kipateroltatja a lakásból és Bélát oda költözteti. Ezzel eléggé szíven ütött, azóta is nagyon rosszul érzem magam ez miatt. Ráadásul az a barátom autója Béla néven van, csak most fogja átiratni a saját nevére.

Most ott tartunk, hogy a barátom és a lakotarsa marad az albiban és Béla is oda költözik, akivel a barátom egy szobába kényszerül. Pontosan tudom hogy ez így nem nolmaris, többen is mondtak már ezt a barátomnak, de mintha a falnak beszélnének. A legutóbb abban egyeztünk meg hogy akkor Béla el fog költözni kap rá egy hónapot, de annyi varialas és változtatás történt már ez ügyben hogy nem tudom elhinni azt se amit kérdez, abszolút nem lehet adni a szavára. Egyre többet gondolkozom azon, hogy jobb lenne ha pontot tennék a kapcsolat végére mert ez így nem egészséges. Béla teljesen be furakodott a hetkoznapjainkba és mindig csak szívességet kér vagy a barátomtól vagy tőlem, ki használja az ember jószívűseget és mindent a másikkal csináltat meg, arról nem is beszélve, hogy ő teljesen természetesnek gondolja azt hogy ott lakik a baratomnal. Valamelyik nap meghívotta a barátomat és engem abba a lakásba ami amúgy a baratomé. Remélem érhető lett amit írtam, kiváncsi vagyok hogy erről a szitualciorol kinek mi a véleménye?



2019. szept. 9. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ez valoban nem "nolmaris".
2019. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy amíg ez a Béla ebben a formában létezik, aki amúgy egy felnőtt fickó, mégis a párod örökbefogadta, addig te számára nem. Aztán kardozzanak csak a közös lakásban, ha annyira akarnak.


Nem értem, hogy házas vagy párkapcsolatban élő emberek miért tartanak még a haverkáik istápolásánál és annál, hogy azonnal pattannak, ha hívják őket. Férjemnek is voltak ilyen havarjai, rövid ideig segített nekik, majd közölte, hogy amúgy felnőttek vagyunk és neki is másról szól az élet, mint a szeretetszolgálatról.

2019. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem érthető a történet és azt se tudom eldönteni hogy mindenki férfi vagy van nő is. Szerintem fuss neki még egyszer érthetőbb módon.
2019. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az egészben a légelkeserítőbb, hogy mi meg nagyon fiatalok vagyunk ilyenszempontbol a párom 26 éves Béla pedig lassan 50 éves...

Nem hiszem hogy egy ennyivel fiatalabb embernek kellene gondoskodni egy elvileg érett felnőtt emberről....

2019. szept. 9. 12:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Béla 50 körüli férfi, a párom 26 éves ferfi és én 22 éves nő vagyok. Remélem ezzel érthetőbb, ha nem amint lesz lehetőségem neki ülök és leírom érthetőbben megint. :)
2019. szept. 9. 12:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű a helyzet. Amíg "csak" barátnő vagy, nemigen van jogalapod megszabni, a barátod kit enged be az otthonába ideiglenesen vagy akár huzamosabb időre. Miért nem költöztetek össze, mikor felajánlotta ezt a dolgot? Megegyeztetek akkor valamiben? Csak mert nem mindegy. Ha nem mondtad, hogy mész, akkor joggal gondolhatja, hogy oké, akkor viszont legalább segít a barátjának. Ettől függetlenül Béla maximálisan tapintatlan, és a leírásod alapján elég piócának tűnik. Szerintem mindenek előtt tárd a barátod elé indulatok nélkül, őszintén, hogy mi az, ami neked nem tetszik, és miért nem tetszik. Lehetőleg ne veszekedj, légy higgadt! Azt gondolom, ha hosszú távra terveztek, akkor az igényeid teljesen jogosak és helytállóak: kettesben szeretnél élni ebben a kapcsolatban, nem kell a harmadik. Ha nem érti meg, akkor pedig valóban választás elé kell állítanod, mivel nem volna célszerű hagyni a srácokat belekényelmesedni az adott helyzetbe. A soraidból érzem, hogy eléggé fel vagy dúlva, amit meg is értek, de ha tényleg szeretnéd rendezni az ügyet, akkor szedd össze a gondolataidat, és tényleg logikusan felépítve érvelj, mert itt kicsit vagdalkozóan írsz, abba meg könnyű belekötni, és eljátszani a sértettet, csak, hogy ne kelljen reagálni az érveidre.
2019. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És ez a Béla 50 évesen a barátodon élősködik?

Én választás elé állitanám a párom,vagy Béla vagy én.

2019. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a Béla valami aberrált idióta. A párod meg valami papucs. Én ebből a kapcsolatból olyan hamar kilépnék, ahogy csak lehet.
2019. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen rajta élősködik oly annyira hogy egy időben nem túlzok ha azt mondom hogy a barátom tartotta el. Pár napja megomondtam neki, hogy valaminek akkor tegyünk pontot a végére, vagy a kapcsolatunknak vagy Bélának, amire természetesen az volt a válsz hogy én érzelmileg zsarolom... Korábban ha én olvastam volna egy ilyen posztot biztosan azt írom, hogy lépj ki hagyd ott, és sokat is gondolkozom ezen, de nem akarok az első komoly probléma elől elmenekülni. Meg szeretném oldani és beszélni, mert ettől eltekintve nagyon is jól meglennénk, és meg voltunk. Persze ez nem jelenti azt hogy nem telik be a pohár egyszer...
2019. szept. 9. 13:08
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bela egy troger, a pasid toketlen, Te meg idiotakkal allsz le visitani arrol, h a Fold nem lapos.

A "pontot kene tenni" jo gondolat. Az elejen faj, utana jobb lesz.

2019. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!