Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség azért vele maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség azért vele maradni mert jó a szex?

Figyelt kérdés
Már régóta szakítani akarok,de előtte se volt senkivel se olyan jó és félek, hogy ezután se találnék olyant, de már nem bírom ki mellette.
2019. szept. 9. 17:27
 1/9 Hellmano ***** válasza:
90%
A legtöbben, azért szakítanak, mert nem jó a szex, erre nálad meg az jó és a többi nem. Szerintem nem érdemes amúgy vele maradnod csak emiatt.
2019. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez az egyetlen egy ember jó csak az ágyban, megnyugodhatsz.
2019. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokra mész vele, ha pl. egy büdös gyökér emberileg...
2019. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha lelkileg lehuz akkor küld el a francba,majd lesz jó az ágyban,türelem kérdése.
2019. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. A jó szex kevés. Nálunk is ez tartotta egy ideig egybe a kapcsolatot, aztán már annyira meggyűlöltem h nem bírtam magam rávenni sem a szexre. Ne várd meg h eddig eljussatok.
2019. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Baxhtod a jó szexet, ha a lelkülete nulla a kapcsoaltnak. Elárulom, hogy lehet ugyanolyan, ha nem jobb a szex mással is. Csak idő, egyenes kommunikáció kérdése az egész.
2019. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is csak a fordított helyzetet ismerem.
2019. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még egy kis idő és úgyis szakítani fogsz. Utána meg még esetleg összejártok szexelni, kérdésedből kiindulva erre tippelek.
2019. szept. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A jó szex elengedhetetlen feltétele a kapcsolatnak, de önmagában kevés, ha más dolgok nagyon nem stimmelnek. Szakíts, s ne izgulj találni fogsz olyan férfit akivel legalább annyira jó lesz.
2019. szept. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!