Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dohányzó férfiak, ha barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzó férfiak, ha barátnőtök aki veletek lakik megkérne hogy ne dohányozzatok benn a lakásban a haverjaitokkal akkor figyelembe vennétek?

Figyelt kérdés

2019. szept. 9. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Szüleim és sok ismerősöm dohányos. Egyikük sem cigizik a házban. Még buli alkalmával is kimentek az udvarra.


Mennyire kell ******-nak lenni, hogy valaki a házban cigizzen?

2019. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nő vagyok, de eleve van bennem annyi igényesség, hogy odabent nem gyújtok rá. Szerintem a barátainknak se jutna ilyen eszébe. Ki lehet szépen menni az erkélyre. Ahol meg nincs és fent laknak a 10.-en legalább az ablakon hajoljanak már ki (bár ilyen helyeken szerintem alapból nem lehet cigizni a lakásban). Szerintem ez alap dolog, a bútorok meg textilek ne legyenek már cigiszagúak meg lehetőleg ne égessünk már ki semmit.
2019. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Természetesen figyelembe venném, hiszen ez egy jel, hogy nem illünk össze. Szóval megkérném, hogy pakoljon össze, és keresnék egy dohányos csajt 🙂
2019. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett kérnem, ez már az együtt járás idôszakában alap volt. Amikor összeköltöztünk, a tulaj kérte, hogy maradjon dohányfüst mentes a lakás. Mire saját házunk lett, megszületett az elsô gyermekünk, megint csak alap, hogy a gyereket nem teszi ki a passzív dohányzásnak.
2019. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. Miért kérdés?
2019. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A normálisabbja biztos. De ez nem jelenti azt, hogy akiről kérdezel, az is ehhez tartozik. Valakit baromira nem zavar, ha a falakból is ömlik a füst. Az ő lakása?
2019. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

igen az övé. " 2 éve vagyunk együtt 1 éve lakunk együtt.

A helyzet az hogy anno ugye legénylakás volt és a haverok megszokták , hogy itt azt csinálnak amit akarnak.

A legaranyosabb az , hogy ezek a fiúk most együtt laknak és érdekes módon ők is a teraszra mennek ki dohányozni, csak itt valahogy elfelejtenek kimenni.

Ok nem fordul elő sokszor , de aggódom , hogy ha netalántán terhes leszek akkor sem lesz majd rám senki tekintettel?

Amúgy a párom rendes , kedves ember de ha ilyen dolgokról van szó akkor nem vesz figyelembe.

Főleg, hogy nem voltam itthon.

Gondolta kiszellőztet mire hazajövök de hát érzem.

No meg le volt hamuzva az étkezőasztal.

Amúgy sokszor ő is benn dohányzik annak ellenére , hogy mindig kérem , hogy menjen ki.

Rendben ok az ő lakása, de az elejétől kezdve beszállok a költségekbe, és konkrétan épp babaprojektben vagyunk tehát igazából bármikor teherbe eshetek.

Nagyon szeretem őt és tudom, hogy igyekszik neki is nekem is vannak természetesen hibái..veszekedni, vitatkozni, cseszegetni már nincs kedvem, de nem tudom mit tegyek akkor.

Már arra is gondoltam ,hogy rászokom én is a cigire aztán akkor majd nem zavar, de nyilván nem gondolom ilyenkor komolyan csak már tényleg nem tudom mit kellene.

2019. szept. 10. 16:02
 9/14 A kérdező kommentje:

amúgy valószínű az a baj mint ami általában a kutyák nevelésénél is, ha néha bejöhet a lakásba néha nem akkor szerencsétlen állat nem fogja tudni, hogy most akkor mikor szabad és mikor nem.

Szóval valami ilyen helyzet van a haverokkal is meg az ő lakásban való dohányzásával is ..

Ha néha néha lehet akkor tulajdonképpen érthető , hogy amikor valami összejövetel van akkor minek mennének ki.

Gondolják kiszellőztetnek oszt jócakát..

de hát ezzel én nem vagyok kisegítve.

Nekem ciki, hogy ha bejön valaki érzi...főleg, hogy mindenki úgy tudja a páromról, hogy már nem dohányzik.

2019. szept. 10. 16:05
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 - Egy gyereknél talán ez helytálló. Egy felnőtt, gondolkodni képes embernél ez nevetséges lenne.
2019. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!