Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmennétek a haverjaitokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a haverjaitokkal ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Én a barátom előtt egy csomó fiúval jóban voltam az osztályomban. Nem tetszettem nekik, szimplán haveri viszony. Volt, hogy én biztattam őket abban, hogy sikerüljön összejönniük a kiszemeltekkel, tehát "fiú haverként" tekintettek rám.

Nos, miután összejöttem 3 éve a barátommal, szép lassan leépítettem ezeket a kapcsolataimat. A barátomat zavarták a fiúk, féltékeny volt az egyikre, illetve nem örült, ha velük találkozom úgy, hogy nincsen ott más lány. Csomó buliba hívtak, de a barátomat zavarta volna, hogy elmenjek, így meg nem volt szívem. Sose tiltott, de szomorú lett volna.

Nyáron elmentem, mert volt több lány is, és így nem zavarta, de azért folyton megkérdezte, hogy mi volt.

Na most a következő történt:

Ma találkozom a barátommal 4 fele. Előtte viszont 2 fiú haverom elhívott videójátékozni, mert már rég láttak.

A barátomnak mégcsak megse tudtam említeni, mert tegnap késő este hívtak el, amikor a barátom már aludt.

Ma kell eldöntenem, hogy megyek-e. Szívem szerint mennék,de a barátomnak baromi rosszul esne, és nem akarom megbántani.

Ti ilyenkor hogy döntenétek?


2014. okt. 10. 11:07
 1/4 CptTomato ***** válasza:

:D

Naív vagy minden szempontból...

A pasid nem szomorú lenne hanem féltékeny és szomorú...

A többi srác meg nem csak haverkodni akar... csak még vagy nem tudják vagy nem mutatják ki...

Szóval egy nagyon vigyázz kivel mit miért teszel... és olykor meg igenis menj el a "barátaiddal" de akár egyedül is szórakozni... elöbb utóbb a barátod is megfogja szokni a dolog... muszáj neki,mert egy egészséges kapcsolatban kell némi időt külön tölteni.

2014. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Azért gondolom, hogy nem akarnak többet, mert egyelőre semmit nem közeledtek, mindig nekem mesélnek a csajokról, akik tetszenek nekik. Bulikba se közeledtek felém, akkor sem, amikor nem volt a barátom.

Azóta meg midnig tiszteletben tartják, hogy van, sokszor elhívták őt is. Még ha akarnak is valamit, tiszteletben tartják, hogy én a barátommal vagyok.

Ebben a különlétben igazad van...ő sose jár el sehova, inkább én vagyok az, aki még ígyis kimozdul. CSak attól félek, hogy annyira féltékeny lesz, hogy majd visszavág.

2014. okt. 10. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, csak neki se szimpatikusak mára volt osztálytársai. Mindig mondom neki,hogy oda megy ahova akar annak ellenére hogy szomorú és féltkeny lennék,de nem adott rá okot,hogy ne bízzak benne ezért nem zavar hogy féltékeny vagyok. Én látok rá esélyt,hogy tényleg csak játszani akarnak veled vagy legablábbis szinte biztos hogy nem ott helyben akarnak egy hármasba belevinni más baj meg nem lehet. De mindenképpen szólj előtte a barátodnak mert az ha ezt eltitkolod már egy remek ok arra hogy ne bízzon benned.
2014. okt. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el! A barátokat sem szabad hanyagolni.

Mielőtt megismert a srác tudta, hogy fiúbarátaid vannak, nem? Ebben az esetben nincs miről beszélni. :D

2014. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!