Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 1 szex nem kevés?

Figyelt kérdés
20-25 éves kor között?
2019. szept. 10. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
De az
2019. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Kevés, nagyon. Legalább napi 1 kéne ebbe a korba
2019. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
De az. Nekünk még egy gyerekünk is van és így is minden másnap szexelünk a férjemmel 25 évesen.
2019. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
De az.
2019. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
napi 1 az ilyen kellő minimum
2019. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Nyugi, 40 felett majd örülsz ha havi 1 összejön.
2019. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha neked ennyi elég akkor nem kevés. Ha bármelyik félnek kevés, akkor mindkettőknek kevés - ahogy minden más tényező is a kapcsolatotokban hogy együtt maradjatok. 10-ből 9 kapcsolat azért fut zátonyra mert nincs meg a felek között a megfelelő mennyiségű ÉS minőségű szexualitás.
2019. szept. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%

7-es! Nagyon jól mondod. Én már 18 éve szenvedek a feleségem asszexualitása miatt, mára pedig ott tartok, hogy már nem is őt, hanem magam gyűlölöm hogy tönkretettem ezzel az egész életem. Azt hittem, ezen lehet segíteni, 100 féle úton próbálkoztam. Jelenleg én vagyok az undorító, aki hányingert kelt benne, a legkisebb hiba is minimum 1 hónap testi, lelki és érzelmi elszigetelődést von maga után. Most azért vagyok büntetésben, mert az ő általuk reggel felhalmozott mosatlan poharakat és tálakat nem mosogattam el délutánra, és megkaptam érte a lecseszést. Ő nem tud ilyen lakásban élni, viszont láttam rajta a boldogságot is egyben, hogy ez megint kiváló ürügy hogy 3 méterre eltávolodjon tőlem. A legutolsó 5 perces könyöradomány szex június 12-én volt. Csak hát annyit hibázok, hogy mindig büntetésben vagyok.


Egyébként ha meg reálisan nézem magam, akkor mindent megtettem a családért, középvezetőként dolgozom, polgári értékrendű családból származom, egy fillért sem vertem el, sosem csaltam meg egyetlen nőt sem eddig az életemben, kiveszem a részem a családi életből, nem vagyok elhízva, sőt...


Csak hát a feleségem asszexuális, a súlyosabb verzióból, neki kell a bizonyíték hogy ő nem hibás, de rajta kívül mindenki az. Tönkretesz maga körül mindent, de annyira piszkosul jól csinálja, hogy kívülről azt lehet látni, hogy ő a szent. Annyira profi, hogy a nagy családban engem tartanak betegnek, nekem javasolják a pszichológust. Pont nekem, akinek széles a szociális hálója, aki motorozik, repül, akit minden érdekel.


A szex mindent megöl, a legalattomosabb méreg amit csak el lehet képzelni!

2019. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem, így nem lehet megfogalmazni, hogy kevés.


Átlag alatti, az helyesebb.


Hogy megfelelő-e a mennyiség, az csakis a két félen múlik. Ott is lehet, hogy az egyiknek pont jó ez a mennyiség, és csak a másiknak kevés, és ez szülhet ellentéteket. De lehet, hogy mindkettejüknek megfelelő, és kielégítő ennyi alkalom is 🙂

2019. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

(8-as, te tényleg egy beteg önsabyargató vagy. Ha tényleg zavar az aszexualitása, akkor már:

A) rég elhagyhattad volna egy szexuálisért, max 1 év kapcsolat után

B) engedélyével tarthattál volna szexuális szeretőt, szabályok szerint (kötelező gumihasználat pl). Csak megbeszélni kellett volna.

)

2019. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!