Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy az épp aktuális barátnőm facebook és egyéb közösségi profilját "feltöröm"?

Figyelt kérdés

Különböző adathalász módszerekkel hozzáférést szerzek az email, sms, és telefonon / számítógépen tárolt összes személyes adathoz. Ráadásként a facebook fiókba is belépek és archiválom az összes felhasználói tevékenységet, majd letöltöm azt (lájkok, kép, videó, poszt, üzenetek, hozzászólások, egyszerűen minden adat).

A telefonbeszélgetéseket is rögzítem és továbbítom az összes további fájlal együtt egy ftp szervernek, onnan pedig letöltöm a saját gépemre egy titkosított meghajtóra, amihez csak nekem van hozzáférésem. Ezután pedig "kielemzem". Mindezt észrevétlenül.


Nos ez így elsőre betegnek tűnik, de leírom az okát:

Az első komoly barátnőm hónapokon keresztül megcsalt és átvert. Természetesen észrevettem a viselkedésén, hogy nem olyan mint korábban. De "tehetetlen" voltam... próbáltam vele normálisan megbeszélni a dolgokat, de hiába. Hittem neki és amúgy se akartam féltékenykedni. Végül kiderült az igazság, amitől tartottam.

Ezután megfogadtam, hogy még egyszer nem hagyom magam így megvezetni.

Ha jeleket vélek felfedezni, akkor elsőnek normális ember módjára próbálom megbeszélni a dolgokat. Nos ez nem szokott bejönni, mindig tagadnak.

Ezután vetemedek csak adathalászatra.

Eddig 7 barátnőm volt. Az első csúnyán helybenhagyott. További 3-al nem volt probléma, utánuk nem is kutakodtam (más miatt lett vége a kapcsolatnak). A maradék 3 leányzó pedig idővel próbált / félre is lépett. Ez rendszerint iskola vagy munkahely váltás után történt. Új kollégák, új udvarlók és már ott is a félrelépés.

Szerencsére már a korai stádiumban kitudtam dobni őket.

A statisztika engem igazol. Amelyik után nyomozni kezdtem, annak vaj volt a füle mögött... 3/3.


Az se elhanyagolható, hogy mennyire kitudják beszélni az embert a háta mögött. Olyan dolgokról is szó esik, amit kifejezetten megkérek hogy maradjon köztünk.

"Kedvencem" volt, amikor az esti összebújós filmezés alatt a telefont nyomkodja a leányzó (úgy hogy ne lássam pontosan mit csinál) és bújik hozzám. Később kiderül, hogy az új kiszemeltjével rettentő cuki nyálas eszmecserét folytattak (közben pedig néha engem is szidtak a sok szívecskézés közepette :D)

Szakításkor nem említem, hogy honnan vannak az infók. Csak annyit mondok, hogy tudom xy-al kavarsz a hátam mögött, lehet tiplizni. Még mindig tagadnak, közben pityeregnek és úgy tesznek mintha nem értenék mi történne :D Pár nap múlva elfogadják, hogy lebuktak. Ekkor védekezésből támadásba váltanak. "Mégis honnan tudod te ezeket, tee tee??"


Más is szokta így kézbe venni a dolgokat, ha az érzései bajt sugallnak?

Hogy ha ismernéd a szükséges módszereket (mert nem minden ember tudja azért), akkor megtennéd?

Vagy semmilyen esetben sem tennéd meg?


2019. szept. 11. 15:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Az ugye megvan, hogy illegális, amit csinálsz?

Azon túl a személyes véleményem, hogy beteges vagy.

Ha egy kapcsolatban nincs bizalom, akkor nem kémkedni kell, hanem első körben megpróbálni megoldani a problémát, majd ha ez nem sikerül, akkor második körben szakítani. Ennek így semmi értelme.

2019. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

A kis zseni.


Ezek után fogja az - illegális - tervét, és kitaszajtja az internetre is, hátha gyorsan lebukik.

2019. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges. ^^
2019. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nos ez így elsőre betegnek tűnik"


Azért tűnik betegesnek mert az is.

Egy múltbeli sérelmed nem ad okot arra, hogy ne tartsd tiszteletben a jelenlegi párod magánéletét (ami nem mellesleg bunteny).


Ha úgy érzed, hogy még nem állsz készen arra hogy ismét meg tudj bízni valakiben, akkor ne kezdj új kapcsolatba.

2019. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

És még a nő a házisárkány amiért felmeri hívni a férjét aki hajnalban jön haza minden bejelentés nélkül...


Ha téged ennyire átvernek a nőid akkor vagy kifejezetten ugyanazt a link tipust választod mindig vagy nagyon nem a kategóriádban keresgélsz és jobb nőket választasz de te mégsem kellesz nekik igazán, más miatt vannak veled.

2019. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt a beleegyezése nélkül csinálod, és megtudja, összevesztek, feljelent, akkor... akkor fogalmam sincs minek számít, de biztos vagyok benne, hogy büntetendő. Én letöltendővel büntetném, az tuti!

Ez komoly dolog. Nem lehet szórakozni a privátszféra megsértésével, ez beteges, sosem tennék ilyet, főleg a párommal nem, hiszen megbízom benne. Akiben meg nem bízom, az nem lehet a párom, nem kell lehallgatnom.


Szóval szerintem beteg vagy, és kezeltesd magad, irány a pszichológus!

2019. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül használok kétfaktoros hitelesítést, ahol lehet. Azt próbálnád észrevétlenül. Ott lenne vége a kapcsolatnak és feljelentést is tennék, mert nekem távmunkám is van a gépemen, így ipari kémkedésért is fel lehetne nyomni.
2019. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
TLDR. Részletektől teljesen függetlenül bűncselekmény, böribe kerülhetsz érte.
2019. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

"Az ugye megvan, hogy illegális, amit csinálsz?"

Tisztában vagyok vele, hogy ezért pár évet lehet kapni. Információs rendszer ellen elkövetett blablabla és a többi maszlag. HA elkapnának.

Tegyük fel, hogy feljelentést tesz valamelyik.

Illetéktelen facebook belépés és ehhez hasonlókkal el se indul a nyomozás, mert nincs kapacitásuk ilyen jelentéktelen ügyekre. Ha mégis nyomoznának, akkor se találnak semmi bizonyítékot.


Pendriverol futtatható linux disztribúcióról tevékenykedek. Minden leállítás után csak a tiszta rendszer marad, nyomok nélkül.

A facebook logolja az ip címeket, de ezzel se tudnának mit kezdeni. A TOR hálózat és proxy change kombináció kellő anonimitást nyújt (ezen az oldalon is).

Egyedül a windowsos gépemen kereshetnének bizonyítékokat, csak épp veracryptes meghajtótitkosítást használok, ami ellen szintén tehetetlenek.

Az adott "hölgynek" pedig sose mondtam el, hogy "meghackeltem". Csak annyit, hogy tudom... azt nem hogy honnan. Mindhárman sejtették, viszont az nem elég bizonyíték.


Eddig egyértelmű, hogy mindenki szerint beteges.

De amikor normálisan működik a kapcsolat, akkor nekem se junta eszembe ilyen gusztustalan dolog.

Az nem beteges amit a 3 lány csinált? Folytatták volna még hetekig vagy hónapokig. Szakítanom kellett volna csak úgy? Akkor meg megölt volna a kíváncsiság, mi van ha rosszul döntöttem és valami más bajuk volt.

2019. szept. 11. 16:21
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez bűncselekmény.

Én azonnal kivágnálak és nem érdekelne a szánalmas magyarázkodásod.

2019. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!