Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy az épp aktuális barátnőm facebook és egyéb közösségi profilját "feltöröm"?

Figyelt kérdés

Különböző adathalász módszerekkel hozzáférést szerzek az email, sms, és telefonon / számítógépen tárolt összes személyes adathoz. Ráadásként a facebook fiókba is belépek és archiválom az összes felhasználói tevékenységet, majd letöltöm azt (lájkok, kép, videó, poszt, üzenetek, hozzászólások, egyszerűen minden adat).

A telefonbeszélgetéseket is rögzítem és továbbítom az összes további fájlal együtt egy ftp szervernek, onnan pedig letöltöm a saját gépemre egy titkosított meghajtóra, amihez csak nekem van hozzáférésem. Ezután pedig "kielemzem". Mindezt észrevétlenül.


Nos ez így elsőre betegnek tűnik, de leírom az okát:

Az első komoly barátnőm hónapokon keresztül megcsalt és átvert. Természetesen észrevettem a viselkedésén, hogy nem olyan mint korábban. De "tehetetlen" voltam... próbáltam vele normálisan megbeszélni a dolgokat, de hiába. Hittem neki és amúgy se akartam féltékenykedni. Végül kiderült az igazság, amitől tartottam.

Ezután megfogadtam, hogy még egyszer nem hagyom magam így megvezetni.

Ha jeleket vélek felfedezni, akkor elsőnek normális ember módjára próbálom megbeszélni a dolgokat. Nos ez nem szokott bejönni, mindig tagadnak.

Ezután vetemedek csak adathalászatra.

Eddig 7 barátnőm volt. Az első csúnyán helybenhagyott. További 3-al nem volt probléma, utánuk nem is kutakodtam (más miatt lett vége a kapcsolatnak). A maradék 3 leányzó pedig idővel próbált / félre is lépett. Ez rendszerint iskola vagy munkahely váltás után történt. Új kollégák, új udvarlók és már ott is a félrelépés.

Szerencsére már a korai stádiumban kitudtam dobni őket.

A statisztika engem igazol. Amelyik után nyomozni kezdtem, annak vaj volt a füle mögött... 3/3.


Az se elhanyagolható, hogy mennyire kitudják beszélni az embert a háta mögött. Olyan dolgokról is szó esik, amit kifejezetten megkérek hogy maradjon köztünk.

"Kedvencem" volt, amikor az esti összebújós filmezés alatt a telefont nyomkodja a leányzó (úgy hogy ne lássam pontosan mit csinál) és bújik hozzám. Később kiderül, hogy az új kiszemeltjével rettentő cuki nyálas eszmecserét folytattak (közben pedig néha engem is szidtak a sok szívecskézés közepette :D)

Szakításkor nem említem, hogy honnan vannak az infók. Csak annyit mondok, hogy tudom xy-al kavarsz a hátam mögött, lehet tiplizni. Még mindig tagadnak, közben pityeregnek és úgy tesznek mintha nem értenék mi történne :D Pár nap múlva elfogadják, hogy lebuktak. Ekkor védekezésből támadásba váltanak. "Mégis honnan tudod te ezeket, tee tee??"


Más is szokta így kézbe venni a dolgokat, ha az érzései bajt sugallnak?

Hogy ha ismernéd a szükséges módszereket (mert nem minden ember tudja azért), akkor megtennéd?

Vagy semmilyen esetben sem tennéd meg?


2019. szept. 11. 15:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy ilyen pofátlanság után még a mostaninál is sokkal rosszabb kapcsolatokat érdemelnél, ha lenne karma...
2019. szept. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Nos.

Én nem fogok azzal jönni, hogy beteg vagy, stb stb, ami az eddigi oldalakon leíródott 60x.

Szerintem valamilyen szinten normális, ha az ember bizalmatlan lesz egy ilyen eset után. (Figyelem! Nem egyenlő azzal, hogy jaj de normális, amit csinálsz, csak egy szinten MAX érthető. Esetleg.)


Én egész más oldalról közelíteném ezt meg.

Mégpedig ott, hogy egymásnak adják a kilincset a lányok nálad, és valószínűleg itt van a hiba. Benned. A választásaidban. Nem véletlen, hogy sorra jönnek nálad a ribizlik. Ennek okát kellene megfejteni, nem a jelszavakat :) :) Mármint annak, hogy miért csak a ribizlik tetszenek neked annyira, akiktől ez a viselkedés valljuk be, természetes. ¯\_(ツ)_/¯

Amíg erre nem jössz rá, és nem tudsz jól választani, az egész életed ilyen lányokkal lesz tele.

2019. szept. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

#11

Nekünk mondjuk az a normális, hogy bízunk egymásban, és ezért nem turkálunk egymás postaládájában.

Egyébként se teljesen értem, attól még, hogy én bízok a páromban, attól még semmi köze a barátaim, rokonaim magánéletéhez, munkahelyem belső dolgaihoz, stb. Mi keresnivalója lenne ezekben?

2019. szept. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
42%

Azért az elképesztő, hogy szinte senki nem akadt fent a megcsalókon, csak a kérdezőn, aki kiderítette... nagyon jól mutatja az emberek felfogását, ami siralmas.

Viszont, hogy válaszoljak is, kicsit erősnek érzem ezt a komoly nyomozási módszert, már a magam védelme érdekében sem tenném, hiszen lehet, hogy a párod nem ért hozzá, de nem tudhatod neki nincs-e valakije aki viszont igen.

Első körben elszámolhatóvá tenném őt. Megnézném rejtegeti-e a telefonját vagy a gépét, pl elkérném valami ürüggyel, és figyelnék, hogy egyedül hagy-e a telefonjával vagy sem..

Ha nem akkor valószínű gyanakodni kezdenék, és ha már ekkora profi vagyok, hogy ilyen komoly rendszer feltörést csináljak, akkor egy telefonba belenézni kismiska.. és akkor azért mégsem követnék el ilyen szintű "bűncselekményt" viszont valószínű ha van valami gond vele az kiderülne egy telefon átnézése során is.


Egyébként látom azt is sokan írják, hogy mindig rossz típust talál..

Nos, azt írta 7 kapcsolata volt, ebből 3 volt csaló, szóval nem talált mindig rossz típust..

Aki meg azt mondja, hogy keresse magában a hibát azért mert megcsalják, akkor ott azzal az illetovel is gond van!


Tehát kedves kérdező, megértem a gyanakvásod, ennél finomabb és tisztább módszereket is lehet hasznalni szerintem, és nem követsz wl nagyobb bűnt mint az aki meg csak téged!

2019. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

#24

"Azért az elképesztő, hogy szinte senki nem akadt fent a megcsalókon, csak a kérdezőn, aki kiderítette"

Mi ebben az elképesztő? A kérdés nem a megcsalásra vonatkozott, hanem a hekkerkedésre, így logikus, hogy arra válaszoltak az emberek, nem pedig szétoffolták értelmetlen hisztivel. Igen, az ilyen csajok alja ri bancok. És? Nem erről szól a kérdés.

2019. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
66%

25-ös,

az az elképesztő, hogy ez ugyanaz mint amikor az ember megvédi a házát és a családját a rablók ellen, pl teszem azt megveri, megkötözi őket, és utána még a rablók jogait védik...

2019. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, hogy nem kell a megcsalót védeni. De szerintem a kérdező túl messzire megy az önvédelemben, és esetemben például olyan adatokhoz is hozzáférne - aminek a titoktartására engem szerződés köt -, amihez nincs joga hozzáférni, üzleti titok, és nem csak én ordíthatnám le a fejét, ha elkezdene kutakodni utánam, csak mert nem engedem, hogy minden dolgomhoz hozzáférjen, hanem a cég is beperelhetné, akinek így dolgozom.
2019. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok hűtlen, a nyitott kapcsolatra sem vagyok nyitott, de vannak dolgaim, amikbe más nem láthat bele rajtam kívül (illetve más arra jogosultakon kívül), és ezen senki kedvéért nem fogok változtatni, csak mert kifogott pár hűtlen partnert.
2019. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
86%
A lehallgatás szerintem nagyobb bűn, mint a megcsalás. Sokkal de sokkal. BTK is így gondolja.
2019. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!