Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy az épp aktuális barátnőm facebook és egyéb közösségi profilját "feltöröm"?

Figyelt kérdés

Különböző adathalász módszerekkel hozzáférést szerzek az email, sms, és telefonon / számítógépen tárolt összes személyes adathoz. Ráadásként a facebook fiókba is belépek és archiválom az összes felhasználói tevékenységet, majd letöltöm azt (lájkok, kép, videó, poszt, üzenetek, hozzászólások, egyszerűen minden adat).

A telefonbeszélgetéseket is rögzítem és továbbítom az összes további fájlal együtt egy ftp szervernek, onnan pedig letöltöm a saját gépemre egy titkosított meghajtóra, amihez csak nekem van hozzáférésem. Ezután pedig "kielemzem". Mindezt észrevétlenül.


Nos ez így elsőre betegnek tűnik, de leírom az okát:

Az első komoly barátnőm hónapokon keresztül megcsalt és átvert. Természetesen észrevettem a viselkedésén, hogy nem olyan mint korábban. De "tehetetlen" voltam... próbáltam vele normálisan megbeszélni a dolgokat, de hiába. Hittem neki és amúgy se akartam féltékenykedni. Végül kiderült az igazság, amitől tartottam.

Ezután megfogadtam, hogy még egyszer nem hagyom magam így megvezetni.

Ha jeleket vélek felfedezni, akkor elsőnek normális ember módjára próbálom megbeszélni a dolgokat. Nos ez nem szokott bejönni, mindig tagadnak.

Ezután vetemedek csak adathalászatra.

Eddig 7 barátnőm volt. Az első csúnyán helybenhagyott. További 3-al nem volt probléma, utánuk nem is kutakodtam (más miatt lett vége a kapcsolatnak). A maradék 3 leányzó pedig idővel próbált / félre is lépett. Ez rendszerint iskola vagy munkahely váltás után történt. Új kollégák, új udvarlók és már ott is a félrelépés.

Szerencsére már a korai stádiumban kitudtam dobni őket.

A statisztika engem igazol. Amelyik után nyomozni kezdtem, annak vaj volt a füle mögött... 3/3.


Az se elhanyagolható, hogy mennyire kitudják beszélni az embert a háta mögött. Olyan dolgokról is szó esik, amit kifejezetten megkérek hogy maradjon köztünk.

"Kedvencem" volt, amikor az esti összebújós filmezés alatt a telefont nyomkodja a leányzó (úgy hogy ne lássam pontosan mit csinál) és bújik hozzám. Később kiderül, hogy az új kiszemeltjével rettentő cuki nyálas eszmecserét folytattak (közben pedig néha engem is szidtak a sok szívecskézés közepette :D)

Szakításkor nem említem, hogy honnan vannak az infók. Csak annyit mondok, hogy tudom xy-al kavarsz a hátam mögött, lehet tiplizni. Még mindig tagadnak, közben pityeregnek és úgy tesznek mintha nem értenék mi történne :D Pár nap múlva elfogadják, hogy lebuktak. Ekkor védekezésből támadásba váltanak. "Mégis honnan tudod te ezeket, tee tee??"


Más is szokta így kézbe venni a dolgokat, ha az érzései bajt sugallnak?

Hogy ha ismernéd a szükséges módszereket (mert nem minden ember tudja azért), akkor megtennéd?

Vagy semmilyen esetben sem tennéd meg?


2019. szept. 11. 15:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
39%

Igazatok van abban, hogy illegális, és nem szép dolog feltörni valakinek a fiókjait.


1.Viszont kérdés, hogy az szép dolog e, ha így viselkedik nő vagy férfi a párja háta mögött? ( azaz bújik a párjához miközben mással online flörtöl)


2.Mi van akkor, h mondjuk megbíztok valakiben és az mondjuk évek óta megcsal a hátatok mögött?


3.Nem a legjobb megoldás erre az, ha megbízom a páromban, akkor megadok neki minden jelszót a mindenféle online oldalakhoz? Hiszen ez is lehet a bizalom egyik módja.

2019. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

"Én azonnal kivágnálak"

Én vagyok az aki kivágja őket ezek után.

2019. szept. 11. 16:25
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
És ha valakinél nem jönne be a megérzésed?
2019. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemlitek egymást Kérdező!


Egyik dolog sem gerinces dolog...

2019. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
49%

Az én barátnőm egyszer véletlenül a közösen használt gépen elfelejtett kilépni facebookjáról. Elment dolgozni. Észrevettem, és belenéztem. Kiderült, az anyjával történő beszélgetésből, hogy egy éve csak azért van velem, mert én jól keresek, és így kényelmesebb neki, amíg nem talál mást.


Én leültem vele megbeszélni. Őszintén elmondtam mindent, hogy ő hagyta nyitva a facebookját. El is ismertem,,hogy hibáztam azzal hogy belenéztem, de NEM BÁNTAM MEG.


Úgy dobtam ki a saját lakásomból egyből mint macskát sza.rni.


Ha nem néztem volna bele, akkor mint kiderült, addig folytatta volna ezt amig nem talál a hátam mögött egy új kapcsolatot.


Szóval aki titkolja, meg rejtegeti a párja elől a telefonját annak valamilyen vaj van a füle mögött az biztos. Vagy ha viszi magával még a fürdőszobába. De olyannal se lennék együtt aki lekódolja a telefonját, hogy ne tudjam még véletlenül se megnézni.

2019. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom, hogy legyen egy barátnőd, aki eszesebb nálad és leülj ezért pár évet. Amúgy nyilván te se érdemled, hogy megcsaljanak, hülye csajok is voltak, de ezt paranoiából csinálni akkor is egyszerűen bűncselekmény és megvetem. Menj egy pszichológushoz, sose lesz normális kapcsolatod így.
2019. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem a börtön a lényeg, hanem, hogy vannak titkok, amiket nem kell másnak tudnia. Azért titok vagy magánszféra. Nem tenném, nem rám tartozik.
2019. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van. Jöhetnek a tippjeid priviben.
2019. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
"De olyannal se lennék együtt aki lekódolja a telefonját, hogy ne tudjam még véletlenül se megnézni." - Aztán még születésnapodon sem tudna meglepni, mert előre tudod, és eljátszod, hogy jól meglepődsz... Én sem kukkolom más fiókjait, telefonját, van annyi önbizalmam, hogy ne legyen rá szükség, és általában hamar átlátok azokon, akik ki akarnak használni.
2019. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

1. Beteg vagy

2. Válassz magad normális nőt és becaüld ia meg,akkor nem lép félre

2019. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!