Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnál, ha ezt tenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál, ha ezt tenné a párod?

Figyelt kérdés

Odaadja a telefonját, hogy nézz meg rajta vmit, közben mondja, hogy megy pisilni, majd nem indul el, mindent kitalál, szenved, kering, tisztán levágós, h közben leesett neki, hogy a kezedben van a telefonja, és bármit megnezhetsz (egyébként ujjlenyomatos).

Soha nem néztem bele a telefonjaba, de most elgondolkodtam... Nagyon egyértelmű volt a helyzet..

Láttam h szenved, ezért leraktam a telefont az asztalra, és mondtam neki, hogy menjél nyugodtan pisilni....

Jól sejtem hogy titkol vmit?



2019. szept. 11. 21:01
1 2
 1/18 Izabella220 ***** válasza:
100%
Igen, hinni kell a megérzésednek.Egyébként mikor leraktad és ment pisilni akkor valóban csak a telefon zavarta.
2019. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha ezt most kérdezted, akkor: utána úgy csinált, mint aki nem emiatt ment, mivel nem titkoltam, h leesett, h mi a baja.
2019. szept. 11. 21:07
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Engem is zavar, nyomaszt ha a párom a telefonomban kutat még úgy is, hogy rajta kivűl csak családdal és barátnőkkel beszélek. Ennyi privátszférája had legyen valakinek. Én sem nézek meg semmit az ő telóján ő sem az enyémen.
2019. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Én sem szeretem, ha valaki a telefonomban matat. Mondjuk én nem is adom oda. Szóval messzemenő következtetéseket én még nem vonnék le. De jobban odafigyelnék a pici jelekre.
2019. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Eg kicsit figyelnék a jelekre. Talán tesztelném,hogy máskor is így viselkedik-e ha a kezembe veszem a telefonját.

Ha úgy érzem titkolni valója van,akkor meg "meglepném",amikor nem számít rá, melléülnék és mondanám,hogy na most akkor nézzük meg együtt, hogy mit rejteget annyira.

2019. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Tuti más csaj van a képbe.
2019. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A meglepnéd alkalomnál, ne úgy tégy ahogy itt írták. Akkor cseréljetek telefont 30 percre! S ő neki is joga legyen bármikor 30 perces cserét kérnie! Így túl egyoldalú!!
2019. szept. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én se szeretném, ha belenézne a telefonomba, beszelgeteseimbe, de nem is vagyok így rafeszulve, ha a kezében marad. Szokereso miatt szoktuk odaadni egymásnak, én simán elmegyek pisilni, ha nála van. Ezért lett fura és gyanús.
2019. szept. 12. 09:04
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak olyan oldalakat nézett rajta. Vagy a fene sem tudja.. Ha akar akkor úgy is titokban tud mindent csinálni. Pl:én egy titkos hölgy ismerősömnek a telefonomban egy férfi nevet adnék.. Ha rákérdeznél a nevére, kollégám... Pl: Z. Bandi... Csak nem hívsz fel mindenkit....
2019. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ki tudja játszani, csak nem szeretnék ilyen kapcsolatban élni... Bizalmatlanság, árverés, stb.
2019. szept. 12. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!