Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A korom miatt nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korom miatt nem találok olyan férfit, akivel családot tervezhetek? Más is van így?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy minél idősebb vagyok, úgy rövidülnek a kapcsolataim. Az utóbbi időkben azt tapasztaltam, hogy a férfiak (tisztelet a kivételnek) csak szexre hajtanak. Gondolom, aki családot akart, már megállapodott.

Próbáltam azt, h nem váratom sokáig őket a szexel, de akkor max 2 alkalom és másik virágra röppentek. Ha tovább várattam, akkor azért röppentek tovább, mert más megadta azt, amit én nem. Ha valakivel tartósnak bizonyult a kapcsolatom, max néhány hónapig működött addig, amíg témába nem jött az,h hogyan is tovább a jövőben... Ilyenkor egyértelműen látszott, hogy teljesen megfelel neki egy nem túl kötött kapcsolat, nem is akar többet, de másra vágytam, így én álltam tovább.

Minden családcentrikus férfi foglalt lenne ebben a korosztályban? Vagy én választok rosszul? Van annak valami titka, hogy lehet jól választani? 28 vagyok és azt hittem, h mostanra már családom lesz :(



2019. szept. 12. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Ja, mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Ha veled nem akar senki családot, ha téged hagynak ott mindig első szex után, akkor valószínűleg veled van a probléma.
2019. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, h tökéletes vagyok. Ha tudsz tanácsot adni, h miben kellene változnom az alapján, amit leírtam, szívesen fogadom
2019. szept. 12. 16:55
 3/14 A kérdező kommentje:
Lemaradt: senkit se hülyéztem, csak nem értem a dolgot, tanácstalan vagyok.
2019. szept. 12. 16:57
 4/14 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy,bármi lehet.
2019. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

28 év nem a világ vége, még a fölött is vannak normális nők és férfiak akik akkor találnak rá a normális társra és alapítanak családot.


Ha te 28 éves korodig, mondjuk 10 férfiből akivel együtt voltál semmi komoly nem lett, akkor nagyon rosszul választasz.

2019. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Először írom ki :D

A napokban én is olvasgattam itt, de nem találkoztam hasonló kérdéssel sem.

2019. szept. 12. 17:20
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ugyan ez a történetem, csak férfiban, akikkel idáig ismerkedtem, csak szexet akarnak, de majd talán egyszer szerencsém lesz :D 28 F
2019. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze az életkorhoz. Minden korosztályban vannak ilyenek is meg olyanok is. Én férfiként akarok családot,gyerekeket, de nekem nagyon nem mindegy,hogy kivel. Ha egy lánnyal megismerkedem és lefekszünk párszor meg jól elvagyunk általában pár találkozó után már kialakul bennem, hogy vele szeretnék e hosszútávon együtt élni és családot alapítani vagy sem, általában arra jutok,h nem. Ettől függetlenül én szeretnék megállapodni, csak valahogy nem találtam meg azt, aki igazán hozzám passzol. Valszeg nálad is valami ilyesmiről lehet szó.
2019. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
A korom miatt? Mi vagy te, kéményseprő?
2019. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha minden kapcsolatodban ez fordul elő, érdemes lenne elgondolkodni, hogy miért választottál mindig olyan férfit? Minden korosztályban létezik olyan aki csak szexet akar és olyan is aki komolyat. Szerintem érdemes elején tisztázni, hogy nem dugópajtit keresel, hanem komoly kapcsolatot és figyelj oda a barátod reakciójára. 29 éves vagyok, úgyhogy biztos van még olyan férfi ebben a korosztályban aki komoly kapcsolatot akar, csak keresned kell. :)
2019. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!