Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb? Egy fájdalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Egy fájdalmas szakítás, vagy az, ha soha nem ismerted volna az illetőt?

Figyelt kérdés
Miért?
2019. szept. 12. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
A 2.
2019. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha soha nem ismerem meg! Fájdalmas szakítás sokkal szarabb, ha valaki olyan szerelmes. Én pl évekig depis voltam, konkrétan gyászoltam.

A kapcsolat nem adott hozzá semmit az életemhez.

2019. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak soha ne találkoztam volna vele, egy éve szakítottunk, de még mindig nem hevertem ki.
2019. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
A fájdalmas szakítás jobb szerintem. A fájdalom egy idő után elmúlik viszont egykor ugye Ő tett boldoggá. Az pedig örök emlék amire boldogan gondol vissza az ember.(Miután kiheverte.)
2019. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
A fájdalmas szakítás a jobb. Mert a kapcsolat tapasztalatot adott - legyen akármilyen is -, egy jó kapcsolat pedig sok szép emléket. Sajnálnám utólag, ha ezek kimaradtak volna az életemből.
2019. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valamelyiket nem sajnáltam volna, hogy kimarad, szóval, döntetlen.
2019. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fájdalmas szakítás
2019. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem volt olyan rövid kapcsolatom, ami nem érte meg azt a rettenetes fájdalmat, amivel a szakítás járt. Annak hosszútávú következményei lettek, pedig kb. 1 hónap volt az egész, csak nagyon szerelmes voltam.

A többire azt mondom, hogy megérte a kapcsolat a szakítást.

2019. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előbbi.

Attól legalább lehet fejlődni és lehet belőle tanulni. A kapcsolatomban tapasztalom, mennyire fontosak a korábbi kapcsolataim leckéi. Sokat csiszolt rajtam minden egyes exem. Én így fogom fel, akkor is, ha fájt.

Annyi fiatal van így is, aki menekül az intimitástól vagy egy kapcsolat felelősségétől. Így sosem lesz társad. Meg kell próbálni, akkor legalább van rá eselyed. Ha nem megy, akkor meg tanultál egy újabb dolgot, hogy mit ne csinálj, milyen típussal ne kezdj.

2019. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam volt olyan, akit évekig viszonzatlanul szerettem. Nagyon jóban voltunk, de "csak barát"ként. Végül évek után megszakította velem az ismeretséget, azt sem mondta el, miért. Egy valódi barát elvesztése felér egy szakítással, hisz itt nem a "két hete ismerem dugtunk de dobott" esetekről beszélünk, hanem valóban ismertük egymást jól. Olyan szinten megviselt az elvesztése, hogy napokig hánytam, tehát fizikailag voltam rosszul az idegességtől, aggódástól (vajon mi lelte) stb, és még most, évek után is havonta többször álmodok vele.

Ennek ellenére ha választanom lehetne, újra megismerném és újra végigcsinálnám a kellemes emlékek miatt, egy nagyszerű embert ismertem meg, sok értékes tulajdonsággal. Bár megváltozott és valószínűleg nem ugyanaz már akit sok éve megismerhettem, de az akkori énjétől kevés értékesebb embert ismerek. Imádtam, nem bántam meg, hogy ismertem.

2019. szept. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!