Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnek megnyugtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek megnyugtatni egy ferfit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyutt elunk,huszonevesek vagyunk. Szerelmesek,de voltak nezeteltereseink, nem volt megcsalas,mas gondok voltak. De inkabb az en kenyeskedesem,vagy "hisztim" lehetett az oka a surlodasoknak. Igyekszem valtoztatni.


De hogyan lehet megnyugtatni a ferfit aki szeret,ki is mutatja,bizonyitja,amugy egy nagyon ertekes rendes fiu de kicsit az agyara mentem. Nem akarom elvesziteni. O se engem. Feszult a munkaja miatt,a sulija miatt, volt kozben kozeli hozzatartozo halala is sajnos :( .. :(


Ha mindig rairnek mikor nincs itthon,hogy ugye jol vagy,az meg mar gaz lenne..


En sokat beszelek,porgok mindig van mondanivalom. De most neki nem erre van szuksege. Szivesen fogadnek tanacsot ferfiaktol akik esetleg tudjak, vagy noktol akik hasonlo helyzetben voltak!


A csak add neki a pin@@d tipusu valaszoktol kimeljetek..Lelkileg kell most valami. De nekem kell segitseg,mert en voltam a problema forrasa. 😨😨



2019. szept. 12. 23:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Egy kicsit hagyd lélegezni, legalább pár napig!
2019. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

#19 valoban tobben nem tudtak olvasni itt. 😭😭😭😭 Jo otlet de hiaba probaltam ilyen furdovizes teafozos otletet.


Koszi az otleteket! 🤗


Vonzo szeretnek maradni de nem ramaszni. Azota voltak olyan,joo pillanataink stb. De meg latszik rajta,hogy kivan..

2019. okt. 4. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!