Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz lehet? Vagy csak nyugtatni akar?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve vagyunk együtt és én vagyok neki az első komoly barátnője. Beszélgettünk a minap és kérdeztem, hogy más nővel nem akar e kiprobálni ezt, azt, milyen lehet a szex. Mondta, hogy nem.

De azért társaságokban mindig a nők veszik körül, szereti bebiztosítani magát, engem meg csak idegesít ez a sok nő körülötte.

Tényleg nem vágyhat másra csak rám?

24f, 21n


2019. szept. 13. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Tőle kérdezd már meg.
2019. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Ekkora hülyeséget hogyan kérdezhetsz? Gondoljál már bele, ha ő kérdezne téged, mégis mit válaszolhatnál?

Minden pasiban megvan a hajlam új nők kipróbálására. Ez genetikailag belénk van kódolva. Persze a többség nem enged a kísértésnek.

2019. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ezt nem tudhatjuk.Nem ismerjük senkinek a vágyait.
2019. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már írták, de tényleg, hogy lehet ilyen orbitális hülyeséget kérdezni? Amúgy is, reális hogy azt válaszolná persze, marha jó lenne?


Miért más nőkkel foglalkozol? Miért nem bízol magadban, abban hogy nem fognak elhagyni? Hogy elég jó vagy? Inkább ezekkel foglalkozz és erre keress választ.

2019. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Èn sem èrtem minek kell baromságokat kèrdezni. Ha az a válasz, hogy de igen, èrdekelnè más nő, akkor jaj de bunkó, jaj most mi legyen, ha még az a válasz, amit kaptál, akkor még azon megy a nyavalyás, hogy vajon igaz-e. Van ennek èrtelme?

Èlj a mának, èld a kapcsolatotokat, aztán majd kiderül mi lesz.

2019. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"szereti bebiztosítani magát"


Ezt hogy kell érteni, mi ellen biztosítja be magát aki egy buliban nőkkel veteti körbe magát?

2019. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hw ilyet kérdeztélapárodtol akkor ne is csodalkozz ha elbizonytalanodik. Azzal foglalkozz ilyenkor hogy tudnad a gondolatát elterelni mas nőkről. Az oké attol beszélgethet más nőkkel de az mar rajtad is mulik hogy hagyod vagy teszel is azért hogy mas nők ratapadjanak.
2019. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!