Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy ilyen babaváró műveletbe?

Figyelt kérdés

A történet: 1 hónapja gyorsan összeházasodtak, most megkapták a babaváró hitelt, 10 milliót, beköltöznek egy olyan házba, amit meg se néztek normálisan, majd most kéne nekiállni legyártani a 3 babát.

Van jövője egy ilyen kapcsolatnak?

(amúgy a szomszéd házáról van szó, azt vennék meg)



2019. szept. 13. 20:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

De, fordítsuk meg a szitut. Te szeretnéd,h károgjanak előre, h képes a szerelmed 3 gyermek létrehozására. Vagy egyáltalán, vmi eredmény létrehozására?

Ne foglalkozz mással, azt csak az ostoba emberek teszik.

Várj, szemlélődj türelmesen, aztán rájössz, h mások élete nem számít. Csak az, amit te élsz.

Remélem nagyon, h eljön az idő. Akkor tudod, h te élsz, mert nem másokkal foglalkozol.

2019. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Köszönöm hszólásod, igen fax döntés hoztam, és igen leéltem az életem emellett a fax döntés mellett. De tudod, én választottam, és vállalom is a következményeket. De, ehhez neked semmi közöd nincs! Éld az élted, a máséhoz nincs közöd.
2019. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A babaváró hitelhez nem kell három gyerek. Sőt egy se. Egy kell öt éven belül és akkor kamatmentes marad a hitel. Ha meg nem lesz, akkor vissza kell fizetni az addigi kamattámogatást (most kb. úgy néz ki hogy kb. 2 millió lenne) aztán meg megy tovább a maradék hitel, csak onnantól normál hitelként, nem kamatmentesen.
2019. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%
Vannak bizonyos rétegek, ahol 30 éves korukra van 6 gyerek. Nekik van kinyalva a valaguk ma. Mindent ők kapnak, egy gyárimunkás keres 350ezret, mert megkapja a bruttóját a gyerekek miatt. Ingyen menza suliban, kedvezményes autó, lakás támogatások. Nagyrészt azok élnek majd vele, akik lyukas gatyában járatják a gyerekeket mert lesz_rják hogyan nő fel. Én értem, hogy a családteremtés fontos, de ott van a másik oldalon, hogy soha nem lesz családja ha egyedül nem tud érvényesülni valaki. Rengeteg 30+ fiatal "mamahotelezik", mert egyedül, egy fizetésből nem tud lakást venni. És persze "anyádékkal laksz mit értél el" stb, esélye nincs nem hogy családra, de párt találni sem. Az egyedülállókat kéne ösztönözni, hogy alapíthassanak családot, nem pedig a családosokat tolni még jobban!
2019. szept. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
A babaváró egy tök jó hitelkonstrukcio és nem kell hozzá 3 gyerek. Mi is most vesszük fel, sokat segít.
2019. szept. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nah, mi van? Tán neked is kéne a 10millió csak nincs kit felcsinálni??
2019. szept. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy csak áskalódsz, mert gőzöd sincs, hogy mit vettek fel.

A babavaró hitelhez nem kell 3 gyerek, csak 1. Az azèrt simán vállalható, mièrt ne lehetne jövője a kapcsolatnak? Mert kihasználták egy jó lehetősèget?

2019. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
8%
Sokat változott a világ, a fiatalok felfogása is más. Nekem anyám fiú testvérei az iskola meg szakma után saját lábra álltak. 20 éves korukra feleség és gyerek volt. Egyik nagybátyám pár évig élt mamámmal egy házban, de akkor már épült saját erejéből a saját házuk. Akkoriban nem úgy volt hogy hitelre vártak meg beköltöztek a kész házba. Az alaptól a tetőig ők építették. 25 éves korukra saját háztartásban éltek a családjukkal. A mostani 25 évesek hogy élnek? Olyan némelyik mint egy kisgyerek és nem gondol előre csak van. Meg elvárják hogy anya, apa takarítson helyette otthon.
2019. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18: De ma az alapanyagot sem tudnád megvenni saját erőből, amikor 40 zsák vakolat 180ezer forint ami semmire nem elég, egy falra kb félig. Cserepet, téglát, tetőlecet számolod..... Ha magadnak építed sem lesz olcsó. Szóval régen más volt kicsit. Keresett nagyapám 2ezer forintot és 30ezer forintból felépítkeztek. Ma keresel 200ezret... átszámolva 3millió forintból ma hol építkezel fel?
2019. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem hogy egy akár milyen nőnek is alávernék, hogy gyerek legyen.

10 millió ide vagy 10 millió oda.

Azaz aláverni alávernék de gyereket nem csinálnék egy idegen nőnek.

Akit egy hónapja ismerek az gyakorlatilag IDEGEN.

Még akkor is ha abban az egy hónapban reggeltől estig együtt vagyunk.

Egy év az szerintem ami alatt minimálisan azért meg lehet ismerni a másikat. Mert az egy hónap alatt még mind a két fél kicsit vissza fogottabb. Kicsit szerepet játszik, nem viselkedik természetesen. Olyan mesterkélt....

Persze van hogy 20 éves házasság is tönkre megy. Az egy hónapos ismerkedés is lehet szerelem első látásra, de annak nem sok az esélye.

Az a nő/férfi aki egy hónap után kapható a dologra az később ugyan úgy kapható lesz egy könnyű numerára más valakinek akit szintén csak pár napja ismer. Magyarul meg mondva megcsalja a másikat. Az ilyeneknek neve is van: Könnyűvérű.

2021. aug. 22. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!