Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek a helyemben ebbe a távkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2 hónapja megismertem egy amerikai srácot, aki Erasmussal tanul az én sulimban és nagyon megkedveltük egymást, bár nem akartam semmit, mert hamarosan elmegy, de valahogy mégis kialakult a vonzalom, nem taszítottam el magamtól és nagyon szép időt töltöttünk együtt eddig. Azt veszem észre magamon mostanában, hogy folyamatosan rá gondolok és elkezdtem félni attól, hogy hamarosan tovább áll Dublin-ba tanulni. Nagyon szeretek vele lenni, megnyugtat, vicces, kedves, egyeznek a nézeteink sok mindenről, kb évek óta nem találtam ilyen fiút és még sosem volt komoly kapcsolatom. Nem tudom, hogy mit tegyek, mert ő azt mondja, hogy bármikor tudunk találkozni, nem akar elengedni, folytassuk. De ha reálisan átgondolom, akkor elmegy, 4 hónapig tanul valahol, ahol ki tudja, kikkel ismerkedik meg, nem tudom, hogy mi lesz. Nagyon rosszul esne, ha nem látnám többet, de még nem hallottam olyanról, hogy ezek működnének. Viszont eddig tényleg nem találtam olyan fiút, akivel annyira jól éreztem magam, hogy el tudtam volna képzelni egy kapcsolatot, pedig már 23 éves vagyok és Ő az első ilyen. Ti mit tennétek a helyemben?
2017. máj. 23. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2017. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Meger neked annyit, hogy esetleg valtoztass a sajat terveiden?

Szerintem az ilyesminek akkor van ertelme, ha tudod, hogy meddig kell elviselni, es mikor lehet megoldani.

Nem mindegy, hogy csak folytatni akarja, vagy tett valamilyen javaslatot is, hogy hogyan lehetne megoldani a helyzetet. Nyilvanvaloan ahoz meg tul keveset voltatok egyutt, hogy osszekoltozesen ilyesmin lehessen gondolkozni, de biztos van mas megoldas is. Esetleg nyaron nem marad meg, vagy te nem mesz ki hozza? Ha hosszabb tavon is mukodik, es tenyleg ilyen kulonleges szamodra, szerintem egy probat meger :)

2017. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az az elképzelése, hogy marad még nyáron, aztán hazamegy, aztán elkezdi a sulit, aztán felváltva látogatnánk egymást. Egyébként ugyanazt tanuljuk és jövőre én is megyek Erasmusozni, szóval összevissza leszünk a világban. Fogalmam sincs, mert a mi munkánk olyan, hogy állandóan utazni kell, szóval nem lenne az, hogy én várom itt. De persze bonyolult és kicsit tartok tőle. Nem akarok felesleges gyötrelmet, persze nagyon kedvelem és szerintem bele tudnék szeretni.
2017. máj. 23. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:

"Bele tudnek szeretni"

Akkor ez a vegszo :D

Esetleg probaljatok meg kapcsolatban maradni amig nem rendezodnek kicsit a dolgok. Ha meg nem vagy szerelmes, akkor vagy elengeded es gyotrodsz rajta, hogx mi lett volna ha. Vagy megprobaljatok, de ahogy latom ennek sok buktatoja van.

Szerintem ezert a legjobb megoldas lehet ha nem jartok, de baratok maradtok- persze ez csak akkor johet szoba, ha kepesek vagytok ra (mindketten!). Meg fiatalok vagytok, kesobb lehet lesz belole valami. Ha meg nem, akkor szereztel egy baratot.

Ezt csak mondani konnyu, te erzed, hogy kepes vagy-e ra.

2017. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam, azzal a különbséggel, hogy a fiu, akivel megkedveltuk egymast, külföldön tanult és tanul jelenleg is, és itthon ismerkedtünk meg. Ritkán, de haza járt azért, viszont igy mégsem működött közottünk. Hivatalosan nem voltunk együtt.

Most is keres, és mindig szól, ha haza jön, de mar probalok nem gondolni ra, és kerülni is ( bár ez nehéz, mert az O ceguknel dolgozom). En ki tudom jelenteni, hogy szerelmes voltam belé, és most is taplalok iránta erzelmeket, viszont borzasztó rossz, mert tudom, h neki kint vannak ilyen-olyan kapcsolatai lanyokkal, amikről azt mondja, h nem komoly....de akkor is.... Ha beszéltünk, volt h írta nekem hogy hianyzom és jo lenne, ha ott lennék....na és ilyenkor az a legrosszabb, hogy nekem is hianyzik nagyon, de mar nem tudom komolyan venni ot a futó kapcsolatai miatt.

Nalunk mar 2 éve húzódik ez a helyzet:( 2ev mulva fog elvileg haza jonni, és a szívem melyen ra várok, de az eszem tudja, h ez hulyeseg, mert semmire sincs garancia. Kb 1honapig egyáltalán nem kommunikálnunk, viszont pont a napokban megint érdeklődött és közölte, h nem sokára haza látogat.... most megint sikerült újra a gondolataimba furkesznie magat, pedig mar kezdtem ot kitörölni onnan....

Kedves kérdező, en annyit szeretnek tanácsolni Neked, hogy ha láttok egy kis reménysugarat, hogy a későbbiekben vagy Te kimenj hozza, vagy O ide költözzön, akkor próbáljátok meg!!! Viszont nem rossz indulatból mondom, de en kerulnem nagy ívben a távkapcsolatokat! Lelkileg tönkretesz.... legalábbis én sokat szenvedtem az előbb említett fiu miatt, pedig mi nem voltunk együtt. Habár voltam mar tavkapcsolatban is 1,5 évet úgy hogy összesen 3evig voltam együtt a volt barátommal.:( Na ez is szörnyű volt lelkileg...a sok-sok külön töltött hetek-hónapok.:(

Gondold meg jól, en az eddigi tapasztalataimbol kiindulva nem mennek bele, és próbálnám szepen kiverni a srácot a fejembol.

Szép estet!:)

22/L

2017. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van lehetoseg idoben es penzben 3-4 hetente talalkozni, es van esely, elkepzeles es valodi lehetoseg a kozos eletre, otthonra belathato idon belul, akkor belemennek. Es bele is mentem. Ilyen 2-3 havi vegetalasokat, kozos tervek nelkul hulyesegnek tartom.


21/N, 2 ezer km tavolsag, kb. masfel eve.

2017. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

25 voltam, mikor megismertem Őt... Rohadtul nem akartam beleszeretni, mivel tudtam, hogy 600 km nem 2 lépés, főleg, hogy a kislányom akkor 4 éves volt.

De ugyebár nem kívánságműsor, olyat éreztem, amit azelőtt talán soha sem.

Összejöttünk. Fél évig ment a dolog, majd szakítottunk, aztán 3 hónapra rá újrakezdtük, ez sem tartott sokáig, még 2 szakítás... Összesen 14 hónap ment el rá, + még 10, mire összeszedtem magam és túl tudtam lépni, mivel teljesen hazavágott a szakítás, még úgyis, hogy én zártam le, mert nem haladtunk előre és nem volt kilátás semmire. Teljesen más ember lettem, mint azelőtt.


Én óva intenék mindenkit a távkapcsolattól... De ez én vagyok, lehet, más szerencsésebb.

2017. máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem!


Én távkapcsolatoztam egy évig (ebből fél év csak chat), és nehéz volt, nagyon.

Hol ő ment, hol én jöttem, ez havi max 5-6 napot jelentett, DE köztünk 1000km volt "csak", ami 12 óra vonantot jelentett, és max. 20 000 ftot (azóta már együtt élünk).


De Amerika az a világ másik fele, emellett piszok drága. Lesz x időnként 2-300 ezer forintod rá, hogy kimenj?

2017. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!