Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok érről?

Figyelt kérdés

A barátnőm el akar menni kirándulni kettesben egy férfi munkatársával.


Állítólag a srác hívta el kirándulni. Jogos, hogy ezen kiakadtam? Szerintem ez nincs rendben, hogy kettesben el mennek egész napra. Rákérdeztem engem miért nem hívott, a válasz: nem hiszi h egy egész napos turán kéne először találkoznunk...



2019. szept. 14. 01:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is egy randinak felel meg! Volt már ilyen , hogy fiú barátjával találkozgatott aztán a fiú többet akart és visszautasította letiltotta a kapcsolat megszakadt.
2019. szept. 14. 08:39
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Akk fejben gyerekes a bnőd. Nekem az is elég ha egy pasi bokolna na ott offolnam az egészet nem hogy még a parom mellett turazzak. Egy pasi altalaban legyen az haver munkatars előbb utobb többet akar pláne ha tesz ajanlatot a nőnek. Egy kapcsolatba ez nem fér bele. Én kidobnam és gondolkozzon el azon hogy mi a fontosabb.
2019. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az van hogy hianyzik neki vmi a kapcsolatotokbol igy keresgél de aki nem jön be neki csak mint haver azt visszautasitsa. Sztem beszélgess el velehogy nála ez miből fakad mi az oka hogy ilyen nyitott máspasik felé. Mert igy sztem barmikor megcsalhat.
2019. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Téged is kellett volna hívjon.
2019. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!