Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha párkapcsoltban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha párkapcsoltban éltek, néztek-e lányokat chat.hu, rosszlányok oldalakon heti rendszerességgel?

Figyelt kérdés
Barátommal 3éve vagyunk együtt, és mint kiderült, kb 2naponta látogatja ezeket az oldalakat. Elvileg nem vett igénybe szolgáltatást, csak kíváncsi. Ez csak számomra gáz?
2019. szept. 14. 14:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én már ott is tartok, hogy család, ház, gyerek. És mostanában úgy tűnt, hogy ő is. Ezért sem értem, hogy miért csinálja ezt. Kérdeztem tőle, de kommunikációs analfabéta, már bocsánat a kifejezésért. Előbb kezd el velem kiabálni, hogy elmondta már hogy “nem tudja az okát”. Szakemberhez nem hajlandó fordulni.

Kifogytam az ötletekből, de úgymond cserben hagyni sem akarom. Plusz azért én is tudok nehéz eset lenni.

Kértem már, hogy költözzön el, de egyből mintapár lett..egy ideig.

2019. szept. 14. 14:46
 12/12 Bence_ ***** válasza:

Ha rendben vagyok semmi szükségem ilyenre.

Hiszen a párommal megélek mindent amire szükségem van.

Mivel erről már beszéltetek úgy fest neki melletted is szüksége van másra.

Erre is van megoldás, pl a nyitott kapcsolat.

2019. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!