Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok rossz tulajdonságok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok rossz tulajdonságok, amiket a páratlan szépsége ellenére se viselnétek el egy nőtől, hanem szakítanátok vele?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha buta lenne, igénytelen, gonosz, kicsinyes, megbízhatatlan.. ilyenek
2019. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha buta de jó szándékú, tisztességes tisztelne s hallgatna rád az nem ellensúlyozná?
2019. szept. 14. 14:48
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Hallgatna rád... nem kutyáról beszélünk.

Önálló akarata és gondolata nem lehet?

2019. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem viselem el a buta embereket.
2019. szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nőként válaszolok:

A buta tudatlan emberek a legbefolyásolhatóbbak, ők szoktak úgy bólogatni, mint egy pincsikutya.

Egyéb negatív tulajdonságok: házisárkányság, féltékenység, szülés után nem visszafogyni, birtokolni a másikat, pénzéhesnek lenni, igénytelenség, rosszindulatúság, önző egoista tiszteletlen viselkedés, energiavámpírság, hűtlenség, ha nem tudsz egyszerűen kommunikálni a pároddal, hisztizés, állandó pénzköltés ruhákra-sminkre-kozmetikára-fodrászra-körmösre, lusta megtanulni főzni..stb.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2019. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Önálló akarata és gondolata nem lehet?" Hát ha buta akkor nem árt ha előtte legalább megvitatja azzal aki a párja. Buta ember önálló gondolataiból sok baj származhat.


Utolsó, ha nőként válaszolsz, érdekelne mi az ami a szépséghez hasonlóan ellensúlyozna valamennyit a férfi rossz tulajdonságaibol?

2019. szept. 14. 15:07
 7/11 anonim ***** válasza:

pia, drog, gyerek, megcsalás (Persze ha párkapcsolata van, az más.),szüleim gyalázása,


Ezek kizáró okok.

2019. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hosszu kapcsolataimban az elso ket evig soha semmi nem tantoritja el a ferfiakat mellolem. Utana apad az erdeklodes. De utana is sokkal tobbet megengedhetek magamnak,mint a korulottem levo szep es nagyon joalaku nok. Most 5 eves egyuttelesnel is kb barmit megtehetek,barmire megkerem,megteszi.
2019. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem csoda, hogy buta vagy, ha azt hiszed, hogy ez igaz: "mi az ami a szépséghez hasonlóan ellensúlyozna valamennyit a férfi rossz tulajdonságaibol?"

Semmi sem ellensúlyoz. A szépség múlandó, 40 évesen már nem úgy nézel ki, mint 20 évesen. A belső hibákat pedig illik kijavítani, ha az ember normális életet szeretne élni. Bár igaz, ez is viszonyítás kérdése, hogy kinek mi a normális.

2019. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy olyan volt amire nagyon emlékszem az pedig a butaság volt. Két érdemleges szót nem tudott hozzászólni de abszolút semmihez. Külsőleg egy magazin címlapjára való nő volt. Hétvégét akartunk együtt tölteni, péntek estétől vasárnap estig. Szombat reggel hazavittem, nem bírtam már.

De az évek alatt viszont magamon azt vettem észre, hogy van akinél egy pici "hibája" is nagyon taszít másnál pedig akár elsőre nagyobbnak látszó "hiba" is elviselhető, nem számít. És ez nem függ össze a szépséggel inkább azzal kivel mennyire vagyok "osszehangolva".

2019. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!