Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szakítás miért kötelező ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás miért kötelező ha a szex már nem működik?

Figyelt kérdés

De nagyon mély szeretet és ragaszkodás jellemzi a kapcsolatot. Csak már szexuális vonzalmat nem éreznek egymás iránt.


Miért kötelező mindent nullára lerombolni és kilépni egymás életéből?


Miért nem oldható meg úgy hogy a szexet megoldják alkalmi vagy egy másik szexpartnerrel?



2019. szept. 14. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Mert egy párkapcsolat alapja a szex. Tudom miről beszélsz, nálunk is ez van, csak mi már házasok vagyunk 7 éve, és emellett 18 éve vagyunk együtt. Én szenvedek a szexhiány miatt, de dönthetek. Vagy maradok benne, vagy elválok, az ad némi 1-2% esélyt hogy esetleg valamikor találok valakit. Mert 1-2%-nál nem több az esélye egy 40-es elvált férfinek, akinek vannak igényei, még ha az igények nem is alaptalanok.
2019. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában az egyik fél ilyenkor többet szokott érezni, és ezért nem működik az, hogy csak visszafokozódjon barátsággá. Illetve benne van mégis az emberben, hogy korábban működött a dolog, és akkor most meg miért legyen egy ilyen megalázó helyzet, vagy valami ilyesmi.
2019. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

# 2


Az a durva hogy valójában meg szokták oldani titokban, ami ugye a megcsalás.


De miért van az hogy ez a dolog nem megbeszélhető nyíltan?


Hanem csak egy kimenet létezik: szakítás.

2019. szept. 14. 21:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyenkor a kommunikáció és az odafigyelés lenne kötelező mindkét fél részéről, a más a probléma elején.
2019. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Mert minek maradnék együtt (párkapcsolatban) azzal az emberrel, akihez már nem vonzódok? A _PÁR_kapcsolatba nekem nemfér bele semmilyen harmadik személy vagy alkalmi partner, a párnak magának kell ezt működésre bírnia. Ha nem megy, hát nem megy, meg kell adni az esélyt saját magának is az embernek a boldog, minden igényt kielégítő PÁRkapcsolatra (igen, létezik ilyen). A kapcsolat szex nélkül csak barátság kellemetlen kötelességekkel, azt meg minek erőltetni.
2019. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

# 5


De ha nagyon mély kötődést és szeretetet érzel iránta? Te csak a szexuális vonzalomról beszéltél, amit gyakorlatilag egy egyéjszakás kapcsolat során is érzel.

2019. szept. 14. 21:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg csak van egy nagyon jó barátod. Így nem kell szakítanotok, a barátok nem tudnak szakítani, mert a barátság nem kapcsolat. Nem tudom hogy érted-e mi a különbség?
2019. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
#6 anyám iránt is mély szeretetet meg kötődést érzek, mégis határt szabok a kapcsolatunknak. A párkapcsolatnak igenis része a (kielégítő, jó) szex, anélkül értelmetlen és felesleges erőltetni. Nem véletlen, hogy külön kezeled a barátaidat, családod és a párkapcsolatod, mindegyik szociális kapcsolat más szerepet tölt be az életedben. A barátok nem helyettesíthetik a romanrikus párkapcsolatot, ahogy fordítva sem működik, márpedig egy mély szeretettel meg kötődéssel teli, de szexmentes kapcsolat inkább gyerekkori barátokra, esetleg vér szerinti rokonokra (testvér, szülő) jellemző, nem arra a társra, akit életed párjául választottál és akivel esetleg gyereket nemzenél.
2019. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Kötelező lenne, akkor nem lett volna bőven tíz felett olyan szeretőm, aki kapcsolatban él.
2019. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

És miért nem éreznek vágyat egymás iránt? Mert nem szeretik egymást. Nincs ott mély kötődés, se szeretet. Ha szeretnék egymást, akkor szeretnének a másikhoz érni. Ez pedig adja a szexet.

Az emberek kis százaléka így működik. Ha szeretek valakit, szeretem megérinteni. Megölelni, érezni, hogy ott van.

Én biza borítok mindent, csak a szex nem működik nálunk. Van 3 gyerek, kutya, hitel, de nem élet nekem ez így. A kis százalékba tartozom.

2019. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!