Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vehetem szakításnak ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vehetem szakításnak ha már majdnem 1 hete nem beszélünk a párommal?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt. Az utóbbi időben rengeteg volt a veszekedés, és mindig én voltam az, aki próbálta megbeszélni a dolgokat és rendbe tenni a kapcsolatunkat.

Kicsit megelégeltem, hogy mindig én adok ebbe a kapcsolatba, úgy éreztem neki nem is hiányoznék már ha nem beszélnénk, ha nem tudna elérni.

Ezért úgy döntöttem hogy egy ideig nem leszek elérhető, 2 napig nem voltam telefonközelben. Azidő alatt 3-szor hívott és írt hogy hiányzok, de ennyi. Utána én is írtam neki hogy nekem is hiányzik és szeretem. Azóta semmit se beszéltünk, ő nem keresett.


Úgy érzem ha 2 nap "próbálkozás" után már meg is unta hogy keressen, akkor nem vagyok fontos neki és nem is érdeklem.


Én magam is szánalmasnak tartom ezt a gyerekes játszmát, de úgy érzem ha én keresném és megmondanám neki, hogy látom nem hiányzom, akkor azt mondaná hogy ez így van és legyen vége a kapcsolatunknak. Ugyanis már szinte biztos vagyok benne hogy ezt akarja.

Én sem akarok egy olyan emberrel lenni, aki képes napokig lesz*rni a fejem.


21/L



2019. szept. 13. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Igen.


Mondjuk nem értem, hogy egy 21 éves nő, miért nem FÉRFI mellett van? Mit keres egy gyerek alatt?

2019. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, 27 éves mégis baromira gyerekes.

Igazából már magam sem értem miért szeretem és miért vagyok vele.

De most akkor ne is zárjam le vele a kapcsolatot, hagyjam a francba az egészet? Azért én normális lezárást szerettem volna, de ha neki ennyire számítok, én minek törjem magam.

2019. szept. 13. 23:18
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj ha te ráírsz hogy mi van akkor jön a süket duma mennyire szeret amit te szépen benyalsz és tovább fogsz ebbe a nagy lapát sz**ban ülni változatlanul.
2019. szept. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék már benne ülni.
2019. szept. 13. 23:54
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Hasonló volt a szitu nálunk is, de exem soha nem keresett magától, nem véletlenül lett vége... Én is hiába próbáltam megbeszélni/megoldani a problémákat, marhára letojta. Az ilyentől ne várj méltó szakítást, mert képtelen rá, inkább örülj, hogy megszabadultál tőle :). 27 évesen az ilyen viselkedés tényleg elég gyerekes és szánalmas, kár keseregni az ilyenen. Persze most elég szr érzés, de saját tapasztalatból mondom, idővel megkönnyebbülést érzel, hogy megszabadultál az ilyen típusú embertől :D.
2019. szept. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Te miért nem hivtad fel 2 nap után?
2019. szept. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Sajna nem csak a fickó gyerekes. Ez egy ovis kapcsolat. Ha nem voltál elérhető nem tudom mit vársz. Aztán persze fordult a kocka, mert ő is meg akarja mutatni, hogy valaki. Szóval van mit rendbe tenni. De lehet már csak a következő kapcsiban lesz rá lehetőség.
2019. szept. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Játszmázással válaszoltál, ahelyett, hogy tisztáztad volna, mizu. Te is gyerek vagy, csak megsúgom.

Amúgy, veheted nyugodtan annak, ha az ilyet ti kapcsolatnak hítátok...

2019. szept. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Sztem most az van hogy mivel ő hivott mivel hianyoztalneki de ő gondolhatja azt is hogy neked ő nem eléggé. Pont ez az azt gondolod hogy ha megkeresnéd akk nem örülne neked. Sztem neg pont ezért hivott. Persze ő semfogja magát megalázni ahogy te sem. Ezért nem lessz belőlesemmi.
2019. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

Ha egy 27 évessel nem lehet semmit megbeszélni, akkor hagyd a fenébe.

Nincs benne annyi se, hogy a szemedbe mondja, hogy vége.

2019. szept. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!