Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy zavar, hogy páromat nem érdekli, ott tudok-e lenni a születésnapján?

Figyelt kérdés

Most szépen hazament hétvégén, persze a szüleivel meg a testvérével már rég megbeszélte, engem meg kihagyott belőle. Mikor mondtam, hogy ezt jobb helyeken együtt beszélik meg, azt mondta senki nem fog hozzám alkalmazkodni (mintha kértem volna...). Azon a hétvégén elmegyünk kettesben valahova amúgy, ja és persze azt is én könyörögtem ki, így nem tud a családjával ünnepelni. Egyszóval totál nem érdekli, hogy én is ottlegyek. A családját nem ismerem. 40 éves mindehhez.

Csak nekem magasak az elvárásaim, de ebben a korban az embernek nem a párja lenne az elsődleges?

Persze a családos ünneplést majd jól megbeszéli velük, nekem meg odalatolja tálcán az időpontot, letojja jó-e nekem vagy sem. Gondoltam rá, hogy el se megyek, így elmentem a kedvem az egésztől. Persze pont azon a napon az apjának kell segíteni, csak másnapnapot tudjuk kettesben tölteni, azt se beszélte meg velem, de belementem.



2019. szept. 15. 16:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó hétvége a születésnapja hétvégéje. A családdal az máskor lenne, egy másik hétvégén.
2019. szept. 15. 16:18
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem jó ha külön van veled egy ünneplés és a családjával?

Nekem fura ez a helyzet. Én nem vagyok jóban a családommal, tehát nekem a párom lenne az első.

2019. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
40 eves agglegeny, nem fog megvaltozni.
2019. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Most már értem,hogy 40 évesen miért nincs saját családja.
2019. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Valami más kérdésnél azt írtam, hogy az elég gáz, ha egy kapcsolatban nem a párod az első.

Nem arattam nagy sikert vele, de most is így gondolom.

Főleg már egy 40 évesnél....

író ciki

2019. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Amíg odáig nem értem a szövegben, hogy egy 40 éves emberről beszélünk, azt gondoltam, hogy véletlenül a felnőtt kategóriába írtál a tini kapcsolatok helyett. Mert egy kamasz srácnál is szánalmasnak tartom, hogy kb. titkolja a család és a barátok előtt a párkapcsolatát, meg hogy a lány véleményét magasról leszarja, de egy 40 éves pasas... huh...

Egyetértek azzal, aki leírta, hogy érti, hogy ennyi idősen miért nincs saját családja.

2019. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
fiatal értelmesek a királyak
2019. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerelmes ő véleményem szerint. Néha elvisz egy sajtburgerre, meg pár körre. Neki ez teljesen elég így ennyi idősen.

Kérdés, te mit vársz tőle. Én semmit sem várnék.

2019. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!