Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti éreztétek valaha bezárva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek valaha bezárva magatokat mert csak egy emberrel lehettek?

Figyelt kérdés
Mikor belegondoltok abba hogy egy bizonyos emberrel éljétek le az életeteket, a párotokkal akkor hogy érzitek magatokat?

2019. szept. 16. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Engem határtalan boldogsággal és biztonságérzettel tölt el, ha a férjemre gondolok. Sosem voltam mással, nem is akarok. Ő a nagybetűs férfi számomra, szuper férj és apa. 😊
2019. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Az én nejem is hasonló mint az első hozzászóló. (30 év együttlét). Így számomra sem teher. Örömmel tölt el, hogy örül nekem. Másként ezt nehéz leírni.
2019. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Meg se fordul a fejemben, hogy mással legyek. Amikor arra gondolok, hogy életem végéig velem lesz, az engem megnyugtat, biztonság érzetet ad.

Sokat küzdöttünk, mire egymásra tálaltunk. Sokat teszünk bele a házasságunkba. Nekem a párkeresés időszaka se maradt meg valami pozitív emléknek. A hideg ráz a gondolatra, hogy esetleg újra kellene randizni, megismerni egymást valakivel, és hónapokkal később meg szakítás és újra élőkről. Kösz, nem.

Bármit hozhat az élet, mi is elválhatunk, sok év áll még előttünk. De most azt érzem, hogy akkor is inkább maradnék egyedül, nem lenne motivációm újra ismerkedni.

2019. szept. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Értem mire gondol a kérdező! Nővérem összeállt egy pszicho gyerekkel, odaköltözött hozzá, és azt se engedi hogy a családhoz hazamenjen, meg ha véletlenül valami miatt hébe hóba hazatelefonál akkor is ott ül mellette és mondja mit mondjon nővérem. Saját akarata sincs, csak azt csinál amit a srác mond neki.


Szóval egy ilyen ember mellett nincs kiegyensúlyozott élet meg boldogság. Mondjuk ez a srác nővéremet minden téren kihasználja, de az ő élete.

2019. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ha én összejövök valakivel, az nem akárki.
2019. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első három válaszolóval egyetértek.
2019. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En régen éreztem ezt,azért nem is akartam hazasodni. De aztán éltem együtt valakivel aki mellett rájöttem h mellett is van szabad mozgas terem,el tudok vonulni ha kell. Es már nincs ilyen para.

Még volt 3gy masik para h uh akkor mindig csak 1 emberrel bujhatok ágyba,de ha valakivel jó nagyjabol megkapod tole amit szeretnél meg szeretitek egymast akkor oda nem fér be egy harmadik.

Ha boldog kapcsolatod van akkor inkább örülsz h van,nem pedig menekulnel.


Amugy gyerekkor elnyomó szulokre vezethető ez vissza!

2019. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:
Mivel találkozhatok, (ügyfelek, rokonság, haverok) beszèlgethetek más emberekkel, így nem zavar :D
2019. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdés kicsit fura. Egy bizonyos emberrel kell leélnie az életét mindenkinek, és az saját maga (lersze aki skizo, meg több személyisége van, hajajj... 😃 ).


És én élvezem ezt. Szeretem magam. Máahogy nem is lehet csinálni ezt az életnek nevezett dolgot 🙂


Aztán persze az ember megosztja az életét, jezdetben ott vannak a szülők, aztán jöbnak a barátságok, párkapcsolat... néha jobbak, néha rosszabbak ezek. De te magad állandó maradsz, és ez a lényeg 😊

2019. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak. El se tudnám képzelni jelenleg,hogy csak egyvalakivel legyek. Kell a változatosság...
2019. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!