Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak ha az előző nőjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak ha az előző nőjük megcsalta őket, képesek valaha még emberi érzésekre?

Figyelt kérdés
Képesek arra hogy vigyázzanak azokra akikkel ezután jönnek össze, és sose csaltak meg senkit? Vagy az új párjukat is ki fogják készíteni?
2019. ápr. 7. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes kérdés. Nem hiszem hogy ezt nemekre kéne bontani. Van akit örökre mélyen megsebez ha elárulják van aki túl tud lépni rajta.

A saját tapasztalatom hogy ha az ember egy sérült párt választ azzal nagyon meg tudja nehezíteni a saját életét. Az én páromat több barátnője is megcsalással hagyta el és volt aki már mástól volt terhes mert párhuzamban dugott vele és egy barátjával is. Nagyon mélyen sérült volt mikor összejöttünk és (bár utólag elgondolkodtató hogy tapasztaltabban is végig szenvedtem volna-e az első évet) végül ilyen téren helyre jött. Ő úgy gondolja nélkülem illetve nem feltétlen a személyem nélkül hanem egy olyan nő nélkül aki végig küzdi vele a féltékenységet a hisztit és a többi nyalánkságot amit én eltűrtem (első nagy szerelem) soha nem jutott volna ki abból az érzelmi gödörből amiben volt. Nem tudom igaza van-e de az biztos hogy ha most újra ott állnék hogy tudom hogy valaki ilyen súlyt cipel amit ő biztos nem vállalnám mert már tudom mit jelent ez.

De az biztos hogy ez nem minden férfira igaz szóval csak amiatt nem kergül meg minden férfi (ahogy minden nő sem) mert meg lett csalva. Ebből nem lehet ennyire messzemenő következtetéseket levonni.

2019. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ.
2019. ápr. 7. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt most csak én nem értem?

Zavart érzek a megfogalmazásban...


De hogy valami támpontot adjak, engem megcsaltak, majd elváltam. Egy nő miatt viszont nem fogom mindre ráhúzni a vizes lepedőt.

Értsd, tudom hogy vannak normális nők. Az hogy rossz tapasztalatom volt előzőleg, nem fogom másra kivetíteni. Mindenki tiszta lappal indul, szokták mondani.

2019. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert valakivel szemétséget követtek el, még nem lesznek ők is szemetek. Én alapvetően már nem vagyok képes az emberi érzelmekre, mégse bántanék senkit és nem is csalnék meg senkit.
2019. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Engem is megcsalt a volt párom a gyerekeim apja (többször is), a páromat is a volt bnője. Ennek ellenére maximális bizalmat szavaztunk egymásnak és nagyon hamar tudtuk mindketten a másikról hogy tűzbe tehetjük a kezünket a másikért....és ez ritka, mert az egyetlen ffi életemben, akinél ezt gondolom, soha nem csalna meg és ő is tudja hogy én se őt. Az okot nem írom le, lényeg mi tudjuk :-)
2019. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én azt tapasztaltam amit az első válaszoló. Szörnyű volt az első időszak, a gyanúsítgatások. Már sokszor vannak jó időszakok, de néha jön egy jóakaró barát aki felveti mi van ha megint megcsalják, és beugrik neki ez a régi dolog. Aztán engem piszkál a semmiért, pedig én sose csaltam meg.
2019. ápr. 7. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen megcsaló mániás emberek.. Aztán azok csalnak mindig meg legelőszőr akik a legféltékenyebbek.
2019. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért kell egyfajta érzelmi unintelligencia és sekélyesség ahhoz, hogy valaki többmilliárd embert egy alapján ítéljen meg.
2019. ápr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!