Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmi sem jó neki az ágyban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi sem jó neki az ágyban. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt barátnőmmel, a szaxualus életünk pedig haldoklik.

Azt mondja, mindent neki kell csinálnia az ágyban. Legutóbb figyeltem a légzését, az arcát, a p**ncija minden egyes osszehúzódását, a mellbimbó keménységét, hol érintsem, mit érintsek, és arra is, hogy ne stresszeljem túl, ne legyek feltűnő.

Befejeztük, elfordult, és annyit mondott : "Nem tudom mikor jön el a pillanat amikor magadtól jössz rá hogy mit kell tenned." Egyszer arrébb rakta a kezem 2 millimétert, valamint megemlítette, hogy gyorsabban. És azt mondja hogy mindent ő csinál.

Ebben az a leghosszabb, hogy 100% biztos voltam benne, hogy élvezte, mert hangosabb, nedvesebb nem is lehetett volna. Erre jön ezzel. Lassan megőrülök. Szeretem, mindennél jobban, és nem szeretném hogy erre menjen rá a kapcsolatunk.

Akármi tanács?

Előre is köszi.


F


2019. szept. 16. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem erre már ráment a kapcsolatod, a barátnőd meg egy hisztis pitsa.
2019. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy hasonló véleményen vagyok, de nagyon nehéz felfognom. Ha tényleg emiatt kell hogy itt vége legyen, nem tudom mi lesz. Természetesen nem vagyok egyedül a dologgal.
2019. szept. 16. 15:10
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem erre egy olyan válasz dukált volna, hogy " Nem tudom mikor jön el az idő, hogy elmondd mit élvezel igazán "

Elképesztően bunkó és megalázó ha a barátnőd így reagál arra, hogy nem tudod pontosan mi és hogyan jó neki.

És én ezt nőként mondom.

Miért kellene, hogy automatikus legyen, hogy tudod neki mi a jó..?

Mi pl a párommal sokat beszélgettünk erről, meg persze sok minden spontán jött, de miután elmondtam neki, hogy mi esik a legjobban egyre inkább ráérzett, hogy mit tegyen még.

KOMMUNIKÁCIÓ

A szexről is. Ebben semmi extra nincs, csak azért mert rengetegen nem teszik meg, csak várják, hogy magától jó lesz..

Üljetek le, és beszélgessetek.

2019. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Ezt mar megette a fene, ilyen hisztis lanyt nem is ertem hogy van kedved kielegiteni

Mit gondol, honnan kene kiszulnod, hogy merre, mikor, hogy jo neki?

A jo szex kulcsa a kommunikacio, amiben a baratnod ezek szerint nem tars, es teged hibaztat az o hulyesege miatt

2019. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ neked is. A kommunikáció megy egy ideje,igen gyakran látom, saját szemmel, hogy élvezi. Persze én itt nem adom fel, ahogy mondtad, beszélgetünk még :)
2019. szept. 16. 15:23
 6/18 A kérdező kommentje:
Mármint élvezi a szexet. Csak aztán panaszkodik.
2019. szept. 16. 15:25
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A hangosságnak nem sok köze van ahhoz hogy a végén sikerül e vagy sem, ez inkább attól függ mennyire szeretné hogy sikerüljön. A nedvesség mennyisége pedig nagyon nagyrészt attól függ, a hónap mely napjában jár a leányzó. Úgyhogy ha ezekből arra következtetsz hogy sej de jó volt neki, akkor tényleg elég nehéz lehet téged ebből a veszett pozícióból informálni. De persze jó lenne ha informálna téged, de úgy tűnik nem igazán vagy képben alap dolgokkal.
2019. szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magadat kellene kicserélni egy másik pasira. Nem te kellesz neki az már lejött. :/
2019. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Én is azt gondolom, hogy elhidegülhetett. Ha valakit szeretek és akarom, akkor alapból jó vele, ha pedig akarom, hogy mégjobb legyen, akkor vezetem. Elmondom mit szeretnék, megmutatom hol és hogyan csinálja, stb.
2019. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha megmondaná,hogy mit kell tegyél,hogy mi jó neki?Beszéltél vele erről.

Én ezt meg szoktam mondani a páromnak.

2019. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!