Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóljak apámnak, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak apámnak, hogy az anyám mással ismerkedik a háta mögött?

Figyelt kérdés

múlt héten anyám odaadta a táblagépét, hogy javítsam meg mert szoftveresen már minden baja volt viszont, miközben töröltem róla a felesleget beugrott egy férfi messengeres buboréka, az alábbi üzenettel, hogy hiányzol és szeretlek.

Nem bírtam ki másnap rákérdeztem , hogy ki ez. Erre nagy mérgesen elkezdi nekem , hogy csak egy régi ismerőse aki külföldön lakik meg ebbe nincs semmi rossz hogy chatelget vele.


Hálistennek nem lakok már otthon évek óta,de azóta zavar a dolog, hogy apám erről semmit nem tud. Szólni meg nem akarok mert nem az én dolgom ,de mégis nyomaszt a dolog.

Én se örülnék, ha a feleségem mással flörtölgetne a hátam mögött még ha csak virtuális az egész.


Ti mit gondoltok?


2019. szept. 16. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Most le leszek pontozva, de én elmondanám. Gyűlölöm, ha valakit hülyére vesznek, vagy szétaláznak, főleg hogy az édesapádról van szó.


Nem vagy köteles falazni anyádnak.

2019. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondtam anyámnak, hogy az Andi néni itt volt nálunk, apu pedig ölelgette és puszilgatta a konyhában.

Eredmény: apám szájon vert, anyám ordítozott, apám bőgve bevallotta, majd elhagyott bennünket, lelépett Andi nénivel. Mindennek már 20 éve.

Szerintem az őszinteség még mindig jobb, mint egy titkos "Andi néni" éveken keresztül.

Te döntésed, hogy látod jónak.

2019. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem lakok már otthon, havonta kétszer szoktam hazalátogatni, de valami megoldást találnom kell. Mert apám ezt nem érdemli meg.
2019. szept. 16. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egyenes beszédnél semmi sem jobb. Állj apád elé és mondd el. Ez a legegyszerűbb és legtisztább.


Nem a te hibád, hogy anyád ezt műveli.

2019. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy apád mit csinál. Ez nem a te dolgod.
2019. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bal@zska válasza:
100%

Menj el egyet apáddal horgászni,sörözni vagy bármi ès beszèlgessetek. Neki van e valami,csalta e már anyádat...

Szarulnhangzik,de lehet ugyanezt csinálja.


Fiatal vagy te is mèg,nem tudhatod mondjuk 30 èv együttlèt után mi lesz veled

2019. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rockarc ***** válasza:

Mivel anyukadnak mar szoltal, igazan elmondhatnad apukadnak is, hogy mit lattal. Aztan majd egymas kozott lejatszak. A lenyeg, hogy onnantol nem marad mar titok, rajtuk mulik, hogyan kezelik, veled maximum a vegeredmenyt kozlik.


43F

2019. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne,mond el.

Ez az ő dolguk.

Lehet,hogy apád hamarabb csinálja.

2019. szept. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!