Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóljak neki, hogy fizessen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak neki, hogy fizessen? Vagy ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Nem a pénzére játszok, sosem engedtem, hogy bárhol is fizesse a részem. A felezésnek vagyok a híve. Most 1 fagyi belefér, de utána én is meghívom. Nem mintha olyan sok helyre mennénk...de ha megyünk is mielőtt kiszállunk a kocsiból mindig odaadom a részemet neki.(pénzt)

Egyre többször vettem észre azt, hogy megkér vegyek neki valamit, utána nem fizeti ki.Fogamzásgátlót is én fizetem. Gumit se fizette mindig, abba is ugyanúgy beszálltam. Megbeszéltük ezentúl felesbe fizetjük a gyógyszert. Tudja jól, hogy a héten váltottam ki a zsebpénzemből(vagy talán elfelejtette?)Tegnap délután óta nálunk van fel se merül benne.. Előző adagnak is úgy adta oda a felét, hogy már én kértem, előtte meg sehogy. Én nem fogom kérni... de ez milyen már.. dolgozik, jól keres, én a zsebpénzemből élek. Halál nyugodtan elvan a szobámba és eszébe se jut neki, és ez idegesít. Szexelni meg állandóan tudna...de nekem már nagyon nincs kedvem. Nem a pénz miatt hanem dühít ez a hozzáállás. Nekem ehez nem lenne pofám. Állandóan meglepem kis csokival, vagy amit nagyon szeret ő meg azt se amire megkértem. Ezenkívül látszik rajta, hogy szeret csak ez olyan fura..


2018. szept. 1. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Igen, szólj neki! Ki is fejtheted, hogy kettötök közül neki van jövedelme. Szexelni meg ő is szeretne gondolom.
2018. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha meg sokat szeretnel nyuglodni egy ilyen fillerbzo mellett, akkor persze szolj neki, beszeljetek. Ha meg vegre kinyitnad a szemedet, akkor tanuld meg, hogy olyan pasit azonnal ott kell hagyni, aki elfogadja a zsebpenzedbol a benzinpenzt, mikozben o mar dolgozik... jezusom.. ezt meg leirni is kinos volt.
2018. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem benzin penz. Azt nem fogadja el. Hanem a kaja penz amit az etterembe elfogyasztok.
2018. szept. 1. 09:35
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen mindegy, az is kinos.
2018. szept. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is ilyen ingyen punci kell. Ilyenekkel én miért nem futok össze??
2018. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is volt hasonló pasim. Életem legjobb döntése volt, hogy dobtam. Én mondjuk mindig elkértem tőle a pénzt, ha már neki eszébe se jut, ha ciki, ha nem. Ha neki nem ciki, hogy én egyetemistaként miatta lenullázódok, akkor nekem se ciki elkérni, amit minimum felesben kéne fizetni.
2018. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is olyan ember kene akivel mindent fele fele arányban fizetnénk ki

Sok férfi megsértődik ezen nem értem miért

2018. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Én is jártam így hogy nőként felajánlottam hogy most majd én fizetek. Ha valahova én akartam menni akkor ott is feltétlenül én fizettem stb. Eleinte tiltakozott egy kicsit ellene, de aztán gondolom megtetszett neki a dolog mert azon kaptam magam hogy mindig mindent én állok. Szóval szép dolog hogy te udvarias vagy, de a pasikat nem szabad elkényeztetni.
2018. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Nam, ne szolj neki, hogy fizessen, dobd ki az életedböl.
2018. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szóltam neki... Van nála pénz(tudom) mégis azt mondta elfelejtette, majd jövőhéten...
2018. szept. 1. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!