Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elment discóba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elment discóba, hogy szóljak, hogy többet ne forduljon elő?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok vele de sosem volt még. 4en le ültek inni itthon nálunk, és aztán szó nélkül el mentek a helyi discóba. Éjszaka nem szóltam érte, de nagyon bosszant.
2018. dec. 26. 10:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Mi bajod ezzel? Nem prostizni ment, csak szórakozni.
2018. dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Hűha, de jó kis kapcsolat az ilyen... Súlyos béklyókkal a lábán él melletted szerencsétlen, te pedig a "házisárkány" fogalmát erősen kimeríted :D
2018. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Engem is zavarna egy bunkó alkoholista.
2018. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Eleve kudarc az a kapcsolat ami arról szól hogy ezentúl MIT NEM CSINÁLHAT a másik.
2018. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

Látom téli szünet van! :D Túl sok manapság a KAMU kérdés!


Kislány, tegyél rá erényövet, vedd el tőle a kulcsait, zárd hét lakat alá, tegyél rácsot az ablakra, hogy máskor ne merészeljen elmenni.


Azt csinál, amit akar.

2018. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Azt próbálnád meg, hogy bármit is megtiltasz, mennél az utcára aznap.
2018. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Én biztos mentem volna velük. Imadok bulizni. Nem maradtam volna otthon az tuti . Egy jó bulit ki nem hagynék. Pláne ha azzal mehetek akivel együtt vagyok

N24

2018. dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintem meg 28 évesen egyáltalán ne menjen
2018. dec. 26. 12:49
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Bulizás nincs korhoz kötve . 30 evesen is ugyan úgy szeretnek fesztiválra , Discoba menni. Nem fogok begyepesedni 30 evesen hogy otthon ülök és nézem a tv et a párommal . Ezért is akarok olyan part aki szinten imád bulizni és együtt mehetnénk . Nekem ez a legjobb randi a buli

28 evesen mit kene csinálnia? Fiatal meg most bulizzon

2018. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

NEM tilthatsz meg neki dolgokat.

Ne haragudj, ha van esze kidob a francba,rinyálsz hisztizel mint egy p.csa

2018. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!