Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti általában melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti általában melyik rossz szokasotok miatt szoktatok a fiuktol bocsanatot kérni?

Figyelt kérdés

Pl : gyakran kestek,sokaig készülődtok, nem vagytok kiszamithatok, feledekenyek vagytok,vagy szétszórtak,vagy nem vagytok telon mindig elerhetok? Nektek mik vannak amier leggyakrabban bocsanatot kértek?


Vagy akár a fiúk is írhatnak h a nők tőlük milyen ügyben szoktak elnezest kérni legtöbbször.


2019. szept. 16. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én logikátlan vagyok, néhány dolgot nem látok át, és nem hiszek elsőre a barátomnak, akinek meg jó a rálátása a dolgokra. Ez általában műszaki dolgoknál fordul elő, pl bojler működése. Aztán belátom, hogy neki volt igaza, és elnézést kérek.


Hasonló vonatkozik kicsit elvontabb témákra is. Pl legutóbb az amerikai fegyverhasználatról beszélgettünk. Ő megindokolta az álláspontját, érveket hozott, én meg azt mondtam amit szívem szerint gondoltam, megmagyarázni nem tudtam. Aztán ezért is bocsánatot kértem, hogy ebben makacs voltam mindenféle indok nélkül. Persze ez azért nem olyan komoly ügy, hogy haragudjunk egymásra vagy hogy ő elvárta volna, hogy ezért bocsánatot kérjek :D


Ami még szerintem a leghétköznapibb, az az, hogy ügyetlen vagyok, többször van, hogy összebújásnál véletlenül megütöm, húzom a haját, stb, ezért elég sűrűn szoktam bocsánatot kérni/kiengesztelni. :)

2019. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tourette szindrómás vagyok. Régen sokszor bocsánatot kértem a tikkjeim miatt,de már nem
2019. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
,:D
2019. szept. 16. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is emlékszem mikor kellett utoljára bocsánatot kérném. Amit írtál kérdező, azok nem jellemzoek rám. Ha telefonon nem vagyok eppen elérhető, azért nem hinném, hogy bocsánatot kéne kérni. Amikor tudon, visszahivom.
2019. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!