Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én hol találhatnék barátnőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hol találhatnék barátnőt? (22 vagyok)

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, emiatt nincsen társaságom ahol ismerkedhetnék. Munkahelyemen sincs lehetőségem. Tehát már kezdek nagyon megijedni hogy így valószínüleg sosem lesz senkim. Neten próbálkozom, de teljesen felesleges, mert esélytelen. Eddig nem sok lánynál volt lehetőségem próbálkozni, de ezekből sem lett semmi.

Sokan azt mondják hogy mindenkinek megvan a párja, és hogy előbb-utóbb egymásra találnak. Eddig reménykedtem benne, de néha már kezdem feladni.

Hol találhatnék barátnőt? Már nagyon hiányzik az életemből.


2019. szept. 16. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Gyakorlatilag BÁRHOL. Boltban, kávézóban, étteremben, tömegközlekedési eszközön, neten bármelyik oldalon ahol csak lehet írni egymásnak. Igen, akár itt is. Ne add fel, próbálkozz ahol csak tudsz és előbb-utóbb találsz hozzád illőt.
2019. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sehol. Felejtsd el. Ha eddig nem volt, ezután se lesz.

Ha pedig itt kérdezed akkor 100% hogy nem lesz.


Akadj le a témáról. Csinalj mast. Drogozz, igyál.

2019. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!