Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarhat a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarhat a barátnőm lefeküdni velem?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. A 2 év alatt sokszor volt már, viszont szinte soha sem kezdeményezett ő. Tegyük fel: 2 év alatt volt 500x példa ebből, kb 3at kezdeményezett ő. Ez elég szar arány. Térjünk a jelenbe. Ha kezdeményezek akkor mindig szinte egy ígéretet kapok, hogy majd este vagy délután, de délután közbejön valami, este pedig bezuhan az ágyba és alszik. Én pedig ott maradok már bocs a kifejezésért de álló farokkal cserbenhagyva, átbaszva igéretekkel. Ha pl este nem is alszik el és kezdeményezem az ígéret alapját csak néz ki a fejéből és hozzám vágja azt hogy nincs kedve. Najó, egyszer kétszer érthető hogy nincs, na de hogy soha sincs az azért elég furcsa. Ez van kb minden héten 2x. Már kezdem feladni hogy kezdeményezzek. Megkérdeztem 100x is már hogy akkor mondd el hogy mi is izgat fel téged és csinálhatom azt, de erre a válasz az volt hogy: Semmi. Hát mondom az hülyeség hogy semmi sem tud felizgatni. Mondom jó, te tudod. Szex közben is olyan mintha egy fadarab feküdne alattam, vágja a képeket hogy jelezze hogy jó, de ha pl pózt akarok váltani mert a misszionárius elég unalmas 2 év után folyamatosan, akkor neki nem tetszik és akkor hagyjuk a fenébe, vagy misszionárius póz vagy semmi. Nem tudok kiigazodni rajta. Tapló köcsög nem lehetek, hogy kényszerítem hogy te igenis most szexelni fogsz velem, meg most te igenis ilyen pózban leszel stb. Ne értsetek félre szeretem sőt imádom őt mint lelkileg mint testileg de ez már nagyon idegesítő tud lenni, mert párszor oké h nincs kedve de hogy soha sincs....mérgemben már azt mondtam neki hogy: Ha velem van bajod akkor mondd és megbeszéljük vagy ha olyan nagy gondod van velem akkor nem is kell velem lenned, mert nem muszáj. Ez tegnap történt és tudom hogy buta szar voltam de kijött a számon.

Ennyit akartam így éjfél után pár perccel. Lehet néhol helyesírási hiba meg lehet hogy nincs összefüggés pár mondat között de álmos vagyok már csak ki kellett.írnom magamból.


21 évesek vagyunk mindketten.



2019. szept. 17. 00:17
1 2
 1/16 Lazy Lover ***** válasza:
63%
Vagy megunt vagy fèlre dug ...
2019. szept. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Kihült a kapcsolat szerintem, szerelem átalakult szeretetté, ha nem találtok ki valamit baj lesz, mert elég fiatalok vagytok.
2019. szept. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Nyilván 21 evesen nincs nagy élettapasztalatod, de ha ez nem esik le, akkor létjogosultság nincs, nem tapasztalatod. Amúgy meg szánalmas...
2019. szept. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A szexen kívül megvagyunk, elmegyünk ide oda amoda, közös vacsora, film nézés ha van rá idő, minden szaron együtt nevetünk, stb ami csak kell egy kapcsolatban, csak a szex terén vannak problémák mint írtam. Hogy megunt e nem tudom, keresi a társaságom folyamatosan, a félre dugásra én is gondoltam, de el is hessegettem mivel ugye ott van a bizalmunk egymással szemben. Legalábbis én bízom benne, neki feltétlen bennem nem kell ilyen félre dugós értelemben mivel tudom magamról hogy úgy sem fogok.
2019. szept. 17. 00:37
 5/16 Rockarc ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag 2 eve ilyen, amiota osszejottetek, de te most szamon kered rajta, hogy miert vagy ilyen? Miert nem 2 honap utan? Vagy 5, vagy 10, vagy 15? Mire vartal 2 evig, hatha?


Meglatasom szerint semmi nem fog valtozni, ugyhogy vagy beletorodsz, vagy valtasz. Az elsot kizarnam.


43F

2019. szept. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem most kérem számon 2 év után először, hanem már fél év után is számon kértem ha lehet így fogalmazni és az után is, de vagy nem kaptam választ vagy az volt hogy a férfi dolga, most meg ez van. Oké az én dolgom, de nekem is jól esne ha nem folyton én mondanám hogy akkor most gyerünk és mehet.
2019. szept. 17. 00:47
 7/16 A kérdező kommentje:
#3: Lehet hogy szánalmas vagyok, bár nem tudom minek kéne le esnie. Néma gyerek szavát az anyja sem érti. Élettapasztalat van, úgy mint barátnő tapasztalat is ezen kívül 5. Ebből 2 volt komoly mint a jelenlegi, de mindkettőben leestek dolgok, éa kiléptem mindkét kapcsolatból bármennyire is szerettem mindkettőjüket. A maradék három ez a fiatalon 14 meg 15 évesen tessék lássék, fogjuk egymás kezét meg smárolunk, és persze örökké együtt végleg, hát nálam akkor 3 hétig max és lépek alapon működött. De az előző 2 komoly kapcsolatban pont a szexel nem voltak gondok, de minden mással igen. Magukhoz akartak szinte láncolni, sehova nem mehettem kb, haverokkal meg aztán ajjaj, biztos csajozni mentek, félre kefélni, nem is szeretsz blabla, és mindkettő ez a típus volt. Megmondtam h elég volt és kész nem kérek belőle. De a jelenlegi barátnőm kb a másik felem aki eddig hiányzott, ott van a bajban mellettem, ketten oldunk meg mindent és nyugodtan fekszünk le aludni este. Viszont most járt a fejemben hogy mi a fene van akkor ha neki van baja saját magával? Többször is észrevettem már, hogy ha arra kerül a sor vagy ha fürdik reggel és bemegyek beállítani a sérót folyamatosan eltakarja a melleit a testét, szex közben csak a mellét sikerül neki. Kérdeztem már tőle való igaz hogy zavarja e őt valami a saját testében, és akkor a pociját mondta, meg a mellét hogy kicsi mivel h állítólag a húgának nagyobb mint az övé, meg nyáron előjönnek az orrán a szeplők, de ez utóbbi egyáltalán nem is látszik annyira, ha meg igen akkor sem rontja el az összképet. Mielőtt még azt hinné bárki is hogy kövér lenne nem nem az. 165-168 cm magasság között van és 70 kiló. Poci épp hogy valami husi, mellével az ég egyadta világon semmi gond, a szeplőket meg már mondtam. Tudom azt hogy szégyenlős, de vajon ennyire???
2019. szept. 17. 01:16
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj, hogy ez csak rosszabb lesz, főleg, hogy nem partner a probléma megoldásában, illetve valószínűleg nem éli meg problémaként. Lehet, hogy aszexuális, és a közeledésed tehernek érzi. 21 évesen 2 év után ez biztos, hogy nem normális, ez a napi önfeledt szexek időszaka.

Jó volna egy nyugodt pillanatban leülni vele beszélgetni, ha bevállalod a szakítást is akár, mert ha még úgy gondolod is, hogy eléggé szereted, hogy elfogadd, szerintem hosszú távon nem fogod bírni, akkor meg nem érdemes egymás idejét vesztegetni.

2019. szept. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A szex a párkapcsolat fontos része és ez nem működik. Próbáltál mindent, de nem akarja javítani, se dolgozni rajta, nem akar beszélni róla. Nem tudsz mit csinálni egyszerűen, mikor egyoldalú az egész. Azt meg itt nem fogjuk tudni kiagyalni, hogy a millió ok közül mi lehet a probléma - talán alapból ilyen, valami traumája van, veled van gondja vagy akármi. Lényeg hogy nem akar vele semmit kezdeni és ezzel megöli a helyzetet.


Ha jól értem az eleje óta ez van, azóta is csak rosszabb lett, ahogy még ennél is rosszabb lesz. Ezt mondják úgy, hogy nem megy, így tovább kell lépni. 21 évesek vagytok, találsz majd olyan társat aki nem fadarabként fekszik alattad.

2019. szept. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
És abból az 500ból hány orgazmusa volt?
2019. szept. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!