Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarhat a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarhat a barátnőm lefeküdni velem?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. A 2 év alatt sokszor volt már, viszont szinte soha sem kezdeményezett ő. Tegyük fel: 2 év alatt volt 500x példa ebből, kb 3at kezdeményezett ő. Ez elég szar arány. Térjünk a jelenbe. Ha kezdeményezek akkor mindig szinte egy ígéretet kapok, hogy majd este vagy délután, de délután közbejön valami, este pedig bezuhan az ágyba és alszik. Én pedig ott maradok már bocs a kifejezésért de álló farokkal cserbenhagyva, átbaszva igéretekkel. Ha pl este nem is alszik el és kezdeményezem az ígéret alapját csak néz ki a fejéből és hozzám vágja azt hogy nincs kedve. Najó, egyszer kétszer érthető hogy nincs, na de hogy soha sincs az azért elég furcsa. Ez van kb minden héten 2x. Már kezdem feladni hogy kezdeményezzek. Megkérdeztem 100x is már hogy akkor mondd el hogy mi is izgat fel téged és csinálhatom azt, de erre a válasz az volt hogy: Semmi. Hát mondom az hülyeség hogy semmi sem tud felizgatni. Mondom jó, te tudod. Szex közben is olyan mintha egy fadarab feküdne alattam, vágja a képeket hogy jelezze hogy jó, de ha pl pózt akarok váltani mert a misszionárius elég unalmas 2 év után folyamatosan, akkor neki nem tetszik és akkor hagyjuk a fenébe, vagy misszionárius póz vagy semmi. Nem tudok kiigazodni rajta. Tapló köcsög nem lehetek, hogy kényszerítem hogy te igenis most szexelni fogsz velem, meg most te igenis ilyen pózban leszel stb. Ne értsetek félre szeretem sőt imádom őt mint lelkileg mint testileg de ez már nagyon idegesítő tud lenni, mert párszor oké h nincs kedve de hogy soha sincs....mérgemben már azt mondtam neki hogy: Ha velem van bajod akkor mondd és megbeszéljük vagy ha olyan nagy gondod van velem akkor nem is kell velem lenned, mert nem muszáj. Ez tegnap történt és tudom hogy buta szar voltam de kijött a számon.

Ennyit akartam így éjfél után pár perccel. Lehet néhol helyesírási hiba meg lehet hogy nincs összefüggés pár mondat között de álmos vagyok már csak ki kellett.írnom magamból.


21 évesek vagyunk mindketten.



2019. szept. 17. 00:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Köztetek nincsen szexuális vágy. Mért akarod dugni akkor pont őt?
2019. szept. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez barátság extrák nélkül. Nem kapcsolat.
2019. szept. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
Ahogy az utolsó irta,ez nem kapcsolat.Egy kapcsolathoz hozzátartozik a szex is.Váltsál amig nem késő.
2019. szept. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg aszexuális, tehát őt nem érdekli a szex. Gondolom szeret veled lenni, épp ezért hagyja magát meg...ni.
2019. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy aszexuális, az exével 7 hónapig voltak együtt, és nem engedte hogy meg b... és kidobta a gyereket mert az agyára ment. Ki tudja.
2019. szept. 26. 01:24
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fiatal és nem volt előtte kapcsolata, a 7 hónap belefér. Felnőttként 1 évet eltölteni egy szerelmi kapcsolatban szex nélkül az nekem figyelemfelhívó.
2019. szept. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!