Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem akar lefeküdni velem, mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Decemberben kezdődtek a bajok..a férjem kiment kamionozni. Onnantól alapból csak hétvégén tudtunk együtt lenni,de mostanra odáig jutott a dolog h heti 1 mielőtt visszaindul vagy 2 hetente 1... ha próbálkozok elutasít.. ha itthon volt egy hetet akkor sem volt semmi.

Beszélni nem lehet vele..mert undormány módon beszél velem h nem érdekli a téma.

Én már nem bírom tovább nekem hiányzik a szex..

Tanács?


2019. aug. 27. 19:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz neki, és nem akar beszélni róla. Lépj.
2019. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%

Párterápia


Most ne a szexre utazz, azt próbáld kideríteni,miért távolodott el tőled.


Vagy fáradt, vagy belezúgott másba, esetleg prostik szolgáltatásait veszi igénybe kamionosként, és fél, nehogy valami nemi bajt átadjon.

2019. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

a, a férjednek nem áll fel

b, mástól kapja meg a szexet útközben

c, nem kíván

d, lehet, hogy van valahol egy állandó partnere

e, már csak megszokásból van veled

2019. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
55%
Vagy impotenciagondjai vamnnak, és szégyelli, lehet nem áll már a zászló.
2019. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

Most ebben a melegben nekem se hiányzik a szex, na meg fáradt vagyok, egész nap kimegy belőlem az erő a munka miatt. Esténként csak azt várom hogy minél előbb ágyba kerüljek és aludhassak egy jót. Legyél türelmes és hátha az idő enyhülésével ez a helyzet is megoldódik.


30/F

2019. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ên pár évig küzdöttem magamban azzal a problémával, hogy a feleségemet nem nagyon érdekli a szex. Ő azt mondta, hogy de, meg neki is fontos, stb. de én nem ezt tapasztaltam. Egy idő után, elkezdett engem sem érdekelni. Most ő mondja néha, hogy mi van velem, miért nem megyek oda, ilyesmi.

Nálatok nem lehet ilyen?

2019. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Hát remek..még jó h egy éve ventünk közösen házat 2 éve vagyunk házasok.

Még a kamionba is belementem ha azt szereti csinálja. Bíztam benne,de most már elgondolkodom h lehet feleslegesen..

Tudta h nekem fontos egy kapcsolatba az együttlét,nem gondoltam h ez lesz.

Megunni h tud ha alig találkozunk?

Azt h tudom kideríteni megcsal e?

A telefonját nem dugdossa jelszavait tudom,ez nálunk nem tabu.

2019. aug. 27. 19:25
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Megcsal téged.
2019. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nálunk mindig én voltam az éhesebb..de nem is volt vele gond még ő panaszkodott h előző kapcsolataiba havi egy volt 2-3 év után.. de nekem inkább úgy tűnik ő unt rá mindenkire.

Tény h felállni nem áll fel neki csak úgy,de ha piszkálom nincs vele gond,csak ő fekszik mint egy darab fa hozzám sem ér..

2019. aug. 27. 19:28
 10/29 A kérdező kommentje:

Azt nem gondolnám h megcsal attól h kamionos. Voltam vele párszor,vannak prostik tény de akinek azok kellenek pff o_o

Az h magának megoldja azt jobban elképzelem..csak nem értem miért..5-6 nap kibírható és itthon mindent megkapna.. nem értem ezt.. :/

2019. aug. 27. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!