Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka? Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Minden reggel arra kelek, hogy azt álmodtam, hogy össze vesztem barátommal vagy megcsalt vagy ott hagyott valahol mérgében. Nincs semmi okom, hogy ilyeneket álmodjak. Nagyon szeretjük egymást, majdnem minden percet együtt töltünk. Tudom, hogy nincs senkije, hogyan is lenne... Igaz, mostanában elég feszült vagyok, nem úgy mennek a dolgaim ahogy kéne, de párkapcsolati téren rend van. Miért van ez az egész? Össze vagyok zavarodva... :(
2010. jan. 16. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

ne zavarjanak meg az álmaid.. ne foglalkozz velük, majd elmulnak :) nekem is volt ilyen.. elmondtam a barátomnak ez volt a válasza: " ugyan menj már te gyagyás szeretlek.. :) "

és ez megnyugtatott olyan szinten h onnatol nem voltak rossz álmaim vele kapcsoaltban.. :)

2010. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló történik velem is néha. Csak én nem álmodom, hanem dühös vagyok Rá, amikor nem vagyunk együtt, pedig soha még csak nem is veszekedtünk, és az életünket adnánk egymásért, tökéletes a kapcsolatunk. Ennek talán az lehet az oka, hogy annyira szeretem és bízom benne, hogy sajnos, rajta vezetem le a feszültséget tudat alatt, mert ő áll hozzám a legközelebb. Én sem örülök neki, mert soha nem lennék képes bántani őt még csak szavakkal se... szerintem az idő megoldja, és ha nem leszel ennyire feszült, maguktól elmúlnak:)
2010. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az álom elég összetett dolog, de hidd el, akárki akármit mond semmi jelentősége. Én volt, hogy dinoszauruszokkal álmodtam még így huszonéves fejjel is :):) Mégsem jöttek reggel megenni :):) Szóval semmi jelentősége. Talán maximum annyi oka lehet, hogy félsz, hogy talán ez is elromlik, mert túl boldog vagy, ez egy rendszeres félelem forrás a legtökéletesebb kapcsolatokban is. Ez okozhatja ezeket az álmokat, de véleményem szerint semmi jelentősége :)
2010. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajna abban a helyzetben vagyok, hogy igazából csak Rá számíthatok az életben, mert a családom nem nagyon áll mellém, sőt... És valószínűleg ez az oka, hogy már majdnem őrülten félek, hogy elveszítem az egyetlen embert az életemben. Próbálom magam nyugtatni, de nem mindig sikerül sajnos és akkor én is rondán viselkedem vele néha a feszültség miatt. Jobban kéne bíznom magamban és akkor talán nem aggódnék annyit mindenen és nem álmodnék ilyeneket. :)
2010. jan. 16. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!