Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ér el ezzel a viselkedéssel?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ér el ezzel a viselkedéssel?!

Figyelt kérdés

Az öcsém csajáról lenne szó:)

Nem szólok bele egyáltalán az életükbe, de ez a csajszi elég gáz, amit művel...Állandóan féltékeny, de mindenkire. "Kiirtotta" az öcsém összes lány haverját, már egyikkel sem találkozik. Felvettem msn-re, állandóan látok neki valami olyat kiírva, (az ilyesmi 2-3 naponta van) hogy éppen megsértődött az öcsémre, mert valamit elkövetett...netalán köszönt a szomszéd lánynak:D

Engem éppen úgy elvisel, de tudom, hogy igazából nem bír, csak gondolom megerőlteti magát a rokoni szálak miatt.

Múltkor elmentünk koncertre, én, a pasim, meg ők ketten...odajött két csaj, amíg a sorban álltunk, csak úgy beszélgetni. Ő meg erre bevágta a durcát, hogy az öcsém is hozzájuk szólt, hát istenem...:S

Ezzel csak azt fogja elérni, hogy dobva lesz, nem?


(Dél fele jövök, akkor megnézem a válaszokat:)


2010. júl. 15. 06:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg igen, azt fogja elérni, hogy az öcséd kivégja, mint macskát sz@rni!

Egy hülye kis pics@ ez a csaj.

2010. júl. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem tudnám sokáig elviselni,bár lány vagyok:D

Az ilyennek nem kell pasi...

2010. júl. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kapcsolatunk elején én is ilyen voltam, de egy alkalommal a párom elmondta, hogy mi történik ha nem hagyom abba(elhagy), így visszafogtam magam.

És már egyáltalán nem vagyok féltékeny.

2010. júl. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

öcséd beszéljen vele, hogy ha nem változtat szakítanak és akkor lehet lenyugszik

ha egy pasi meg akarja csalni a csajt akkor az féltékenység nélkül is megy, de ha a csaj féltékeny és a pasi még így is szereti akkor nincs miért aggódni

2010. júl. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. ezt még én sem csinálnám, pedig én is féltékeny típius vagyok :S
2010. júl. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek?
2010. júl. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szegény öcséd:S Szörnyű a csaj.Én is féltékeny vagyok,de nem ennyire...max ha okom van rá.Ez már tényleg gáz.Dobva lesz-már ha az öcsédnek kinyílik végre a szeme.Nagy papucs a srác,bocsi:S

20L

2010. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, akkor nem csak szerintem durva...

Az öcsém 17, a lány 15 éves. De az a nagyon gyerekes fajta... Szerintem is elég nagy papucs, hát én nem hagynám, hogy valaki ennyire megmondja mit csináljak, de nem merem neki mondani, csak én lennék a rossz.

2010. júl. 15. 12:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg az öcséd nem lesz túl szemellenzős.
2010. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!