Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni ezzel a mocsadékkal?

Figyelt kérdés
Ezzel a mocsadék érzéssel: Se vele se nélküle.. mindig ilyen kilátástalan helyzetekbe keveredek. van egy fiú nem bírok ,,megszabadulni" tőle már 2 éve. Nem tudom mit akarok és össze.vissza szivatjuk egymást. Neki tetszem ,igazából nekem ő nem..de mégis kell..mit csináljak?áá 16/l
2011. nov. 1. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:

ribanc vagy.


semmi több.

2011. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni aztán keress másik fiút.
2011. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom nem igazán tudom megfogalmazni az ,,érzéseim" ..ANNYI a lényeg,hogy van egy fiú és nem jó se vele se nélküle..mit lehet tenni? Nem tudok mást keresni,mert nem érdekelnek mások csak ő..de ha vele lennék az sem tetszene..
2011. nov. 1. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:
ez tényleg a legrohadtabb érzés. nekem is votl egy két ilyen..a legjobb ha nem bezséltek, nem keresed. elöbb utobb elfelejted. de ha szem elött van nem fogod...
2011. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
legyen a nélküle. ha a "-vele-t" választanád akkor csak méghtöbb problémád lenne, ha pedig a nélkülét akkor egy ideig szipognál de aztán túltennéd magad rajta, hidd el. ha annyira szerelmes lennél belé akkor nem is gondolkoznál ezen. ha pedig egy dolgon gondolkozni kell azt vag ykényszerből vagy más ookok miatt csinálják
2011. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pff tipikus p*csa.Mit nm tudsz azon eldönteni h kell avgy nem??? NEm egyértelmű? Ha már egyáltalán felmerül benned a "nem" akkor mi a kérdés? Szerelmes az nem vagy.Akkor meg?Jesszus...

"összevissza szivatjuk egymást" : biztos h 16 vagy és nem 13?

18/L

2011. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó nem értelek:O semmi rosszat nem tettem nem feküdtem le idegenekkel nem adtam oda magam senkinek 12 évesen.. semmi ilyen..csak nem tudok dönteni. Vmiért szeretem de mégse jó ez az egész..
2011. nov. 1. 20:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos kissé hülye vagy.

Bízz benne, hogy nem vagy menthetetlen és kinövöd egyszer.

2011. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elárulod,hogy miért vagyok hülye? Csak indokot várok..tényleg
2011. nov. 1. 20:57
 10/10 anonim ***** válasza:
csak az mondhatja azt hogy mennyire hülye valaki ha igy érez aki nem élt át ilyet. hát kivánom az ilyeneknek hogy éljék át,mert ez nem tiinibetegség ez elérhet 60 évesen is.....
2011. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!