Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hónapja vagyunk együtt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja vagyunk együtt és már nem csókol meg, nem közeledik a barátom. Mit rontok el a párkapcsolataimban?

Figyelt kérdés
Két barátom volt korábban, vannak problémáim a megnyílással és érzelmi dolgokkal, ámbár nagyon érzékeny és érzelmes vagyok belül, aki rengeteg szeretetet igényel.. kissé rideg tudok lenni és távolságtartó de igyekszem ezen változtatni. Van egy “barátom” akivel június óta randizom/járok, nehéz eldönteni mert az első randi olyan nem várt sikert aratott, hogy már az első csók is elcsattant, tehát igazán úgy nem is volt randizasi fázis köztünk, nagyjából az elejétől kezen fogva járunk stb... egyszer majdnem szakítottunk mert nem voltunk benne biztosak hogy mit is akarunk egymástól és a külső körülmények is közbe szóltak, illetve az en bizalmatlanságom és paranoiám. Végül folytattuk, megbeszéltük hogy megpróbáljuk de soha nem ereztem azt hogy igazán akar, valahogy nem úgy küzd ertem mint korábban mások, pedig mindig számíthatok rá, ott van minden megbeszélt találkozón, mindent ő szervez és talál ki és visz mindenhova. Valahogy az érzelem mégis nehezen alakul, nem feküdtünk még le mert nekem nagy félelmem hogy valakinek csak arra kellek, sokáig minden rendben volt, sok túlfűtött randi volt, ahol petting szerű dolgok történtek és látszott hogy nagyon kíván de mivel annyiszor ketelkedtem benne így mondta hogy majd ha akarom màr, akkor csak jelzem és kész... viszont mostanában, az utóbbi pár randin alig ér hozzam vagy csókol meg, korábban folyton rajtam lógott, mostanában semmi. Megkérdeztem h van e valami baj, megpuszilta a kezem és azt mondta hogy dehogyis, csak mostanában nem nagyon volt nyugis randink, mindig mentünk valahova (ez nem igaz...) többet erről nem is beszéltünk. A lényege az egésznek, hogy valahogy minden kapcsolatom egy idő után így alakul, a másik kettő két és egy ev után de ebben már felgyorsultak az események és valami miatt mintha már most nem kívánna pedig le sem feküdtünk. Velem van a baj? Igazából azt érzem hogy mindenkinek csak egy szép virág vagyok akiért odavannak eleinte, aztán valahogy valami elmúlik, megtörik. Az előző barátom azt mondta hogy úgy érezte soha nem is nyiltam meg neki igazán, volt egy pont ahol igen aztán újra bezarultam és már nem volt kedve tovább próbálkozni... hódítani. Probalnek nyitni és érzelmet kimutatni de úgy érzem, arra nem is vevők vagy visszautasítják. Most akkor mit is akarnak a férfiak?

2019. szept. 18. 20:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

a bizalmatlanságod, az,hogy nehezen nyílsz meg , ezek okozzák a gondot. egy ideig ez érdekes a másiknak,sőtt,vannak akinek kifejezetten tetszik,ha a másik zártabb, és élvezi,hogy meghódíthat,egy idő után viszont pont ez lesz az,ami elkezdi zavarni,végül pedig kihül a kapcsolat.

(nálam is volt ilyen)

2019. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

ja és ez egészen addig így is lesz,még nem jön olyan valaki,aki úgy fogad el ahogy vagy. és ezzel most nem azt mondom,hogy ne próbálj meg változtatni,és ne akard jobban kifejezni pl az érzéseid. mert ez fontos és kell is, de nagyon nyílt ember szerintem nem leszel sosem, mert nem ilyen az alap természted. csak lehet ezt javítgatni,csiszolgatni.

az lesz majd a befutó,aki ezzel együtt is szeret.

2019. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez a bizalmatlanság az oka. "mivel annyiszor ketelkedtem benne" de mièrt? Mièrt bizalmatlankodsz, ha nem ad rá okot?

Ez a hozzáállás elleinte mèg lehet èrdekes, meg kihívás, de hosszabb távon nem, sokkal inkább kiábrándító.

Meg azèrt ezt az első együttlètet is felnőtt párkapcsolatokban már "nem szokás" hónapokig elhúzni. Azon a "sok túlfűtött randi" egyikèn nem ártott volna megtörtènnie. Azèrt nem várható el egy fèrfitól (meg úgy általában senkitől), hogy lelkesen viselje, hogy állandóan csak fel van húzva, aztán "úgy marad". Ès nem halad előbbre a törtènet többedik alkalommal sem.

Meg a kapcsolat többi rèszèn sem ártana elgondolkodni, te mennyire "veszed ki a rèszed" belőle. Mert azèrt ez a mindent ő szervez, meg visz valahova elèg egyoldalú. Meg mièrt kell, hogy küzdjön èrted?

Nem a királykisasszonyt játszani, akièrt meg kell küzdeni, meg vèrt izzadni. Persze nem kell első szóra sem odaadni magad, de valami egèsszèges közèputat jó lenne találni.

Egy parkapcsolathoz 2 ember kell, ugyanúgy a nőnek is ki kell vennie a rèszèt, nem csak a pasinak kell erőlködnie. Nekik is ugyanúgy jól esik, ha èrzik, hogy a nő odavan èrtük, hogy kölcsönös az èrzelem. Ha ők most azt látják, hogy csak ők tesznek, ès nincs meg úgy a viszonzása, az szintèn kiábránduláshoz vezet.

Nem kell ennyire fèlni a csalódástól, ez az èlet rèsze. De pont hogy ezzel a hozzáállással idèzed mèg jobban elő a kapxaolat illetve az ismerkedès kudarcát.

Ha mèg menteni szeretnèd ezt a kapcsolatot, akkor kezdemènyezz. Kezdemènyezz találkozót, bújj te hozzá, csókold meg te stb. Èreztesd vele, hogy èrdekel tèged, ne csak tőle várd el. Aztán majd a reakciójából meglátod merre tovább. Ha továbbra is "hideg marad", akkor ez annyi, viszont könnyen lehet, hogy sikerül felraznod a dolgokat.

2019. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Belefáradt hogy rohan utanad miközben te elhúzódsz, kételkedsz, rideg vagy. Mutasd ki hogy neked is kell
2019. szept. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Milyen küzdést akarsz mégis? Ő ebbe már beleunt.
2019. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Èn sem èrtem milyen küzdèst vársz el. Sok szeretet igènyelsz, miközben te kètelkedsz, rideg vagy ès távolságtartó...ez így nem működik. Adni is kell ám, különben az lesz, amit tapasztaltál is, állnak tovább a fenèbe, mert "nem èri meg", hogy csak morzsakat kapnak vissza. Nem tudom honnan veszed, hogy nem vevők rá. Igenis azok, a fèrfiak is ugyanolyan èrző emberek.
2019. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 tiril ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van, küzdést és hódítást vársz el, miközben te alig teszel valamit a dologért, persze, hogy egy idő után az ember megunja, elmegy a kedve és továbbáll.
2019. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a barátnőm vagy nem is tudom annak mondjam e már... heti egy szombat délután elég neki találozni ha nem írok ő magától alig még facen sem...mondtam már neki többet találkozhatnánk meg szexelhetnénk de kb mindig megmagyarázta valamivel nem látom is nem is érzem,hogy fontos lennék neki érzelmileg nagyon keveset ad olykor semmit...elözö barátnömmel sokjal boldogabb voltam néha hiányzik is! A mi kapcsolatunk már 8 hónapos de olyan mintha 1 lenne tehát hasonlóak a problémáink...szerintem sem hozzád sem hozzám nem az való akikkel vagyunk!
2019. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
valamelyik nap megpróbálkoztam azzal, hogy én is "adok"... leírom az eredményét. Elmentünk moziba, utána hozzábújtam, átkaroltam, öleltem, puszilgattam, ő meg látszólag örült neki, de nem úgy mint aki erre vágyott.. nyilván kicsit meglepett is volt de számomra nem az a reakció jött tőle ami olyan férfitól kellene hogy jöjjön, aki kivan mert nem kap érzelmileg semmit, a lényeg h alig viszonozta, nem csókolt meg továbbra sem rendesen, elköszönéskor hazafele ugyanezt eljátszottam, akkor is sima szájrapuszi... tegnap is együtt voltunk, ugyanez egész nap, semmi puszi, elköszönéskor kérdezte h tényleg csak egy puszit kap? adtam neki még, de nem próbálkozott semmit, h csók legyen belőle, csak puszik... na ennyit erről
2019. szept. 22. 18:58
 10/20 A kérdező kommentje:
arra is utaltam, hogy már lefeküdhetünk (de nem ilyen nyíltan mondtam) és az volt a válasza, hogy ha lesz alkalom, amikor kettesben tudunk lenni (nem megoldott most még ez különböző okok miatt, ezért is gondolkodtunk korábban h nem foytatjuk) akkor tőle mehet
2019. szept. 22. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!