Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de nem tudok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nem tudok együtt élni vele? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást és babát is várok. Az elmúlt kb 2-2,5 hónapban borzasztóan idegesít. Csapkodja az ajtókat, a mosdóban fogmosás után ott hagyja a fogkrémet, a pulton vág vágódeszka nélkül, a kanapét ami kihúzhatós fél év után se sikerült még megtanulnia kinyitni. Emellett sokat játszik számítógépes játékokkal is. Az utóbbi időben azt vettem észre h velem sem foglalkozott már annyit. Sajnos azt is észre vettem, hogy agyilag mintha nem lennénk egy szinten, és a környezetemtől is ezt hallottam vissza. Egy hónapja veszekedéskor azt mondtam h én így nem bírom folytatni. Akkor két napra el is ment, majd mikor a többi cuccáért jött hozzám (saját lakásom) megbeszéltük a dolgot. Tényleg próbált odafigyelni az ajtók csapkodására, a mosdóban hagyott fogkrémre is de egy idő után ismét teljesen kiakasztott és újból szakítottam vele. Most ott tartunk, hogy egy hete külön lakik, de találkoznunk kellett a baba miatt és beszélgettünk. Ő mondta h szeret,velem akar lenni és szeretné ha folytatnánk hiszen babánk is lesz. Mióta elment sokat gondolodtam, hogy vajon én túlzom el a dolgot mert most a terhesség miatt tombolnak a hormonok? Mert jelen pillanatban úgy érzem, hogy én is szeretem mert hiányzik és jó volt találkozni vele de így, hogy nem lakik itt nyugodtabb vagyok. Viszont borzasztó érzés belegondolni, hogy nem a párom többé. Szerintetek az járható út, hogy megbeszéljük, hogy folytatjuk mint egy pár de nem lakunk együtt?Mit tegyek? Segítsetek


Ui: Mióta össze jöttünk együtt is laktunk (fél éve).


Ui2: Mivel babát várok a bátyjám átköltözött hozzám, hogy amiben kell tudjon segíteni.


Köszönöm


2019. szept. 3. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem olvastam vegig, de csak magad okolhatod hisz olyan embernek szulsz gyereket akit alig ismertel.
2019. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Ui: ja es az meg mi mar hogy 1 het alatt osszekoltoztel vele, meghozza a te lakasodba. emiatt jogosan is butaznak le teged (amikor mondjak hogy nem vagyok agyilag egy szinten), teljesen ertem miert.
2019. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Ui2.: ha a palimadarnak van noi megfeleloje, akkor az TE VAGY
2019. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapja vagy együtt valakivel és rögtön szülsz neki?

Te nem kicsit vagy hülye. Belőled egyedülálló anya lesz.

2019. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
És erre csak most jöttél rá,hogy babát vársz?Azelőtt nem volt ilyen?
2019. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Semmit, már elkúrtad.
2019. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát fél év után szülsz egy tök ismeretlennek aki halálosan irritál és még csak egy szinten se vagytok, ráadásul többször szakítottatok.... Ne haragudj de baromi szánalmas vagy. Előre sajnálom szerencsétlen gyereket.
2019. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez szerintem is nagyon elhamarkodott döntés volt a részedről. Bár én is egy hónap járás után költöztem össze a párommal, de mi akkor már ismertük egymást egy éve csak nem voltunk kapcsolatban, és még így is meg volt a rizikó, hogy egymás agyára megyünk. Persze én azt vallom, hogy nem baj, ha minél hamarabb összeköltöztök, hisz legalább hamarabb bukik ki, hogy ha nem működik, de fél év után gyereket vállalni tényleg felelőtlen. Egyébként járhtó út, ha nektek ez így megfelel, akkor miért ne lenne az? Sokan vannak még akik együtt vannak és nem laknak együtt. Nyilván ha szereted és együtt akarsz vele maradni és megfelelő ez így neki is akkor egy próbát megér. Ha majd megszületett a baba és már nem tombolnak a hormonok, neki tudtok futni mégegyszer a dolognak esetleg onnantól meg el tudjátok dönteni, hogy mi legyen. Azt mondom ha már baba van meg lehet próbálni "menteni" a helyzetet, de ha azt látod, hogy tényleg semmilyen körülmények között nem működik csak a gyerek miatt ne maradjatok együtt mert neki sem lesz hosszútávon jó így, hogy azt látj nem boldogok a szülei.
2019. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Fél év után miért kellett gyereket vállalni?

Sőt...még kevesebb idő után, ha már egy ideje terhes vagy.

2019. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Még egy lelki nyomorékkal több gyerek lesz...
2019. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!