Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Komoly párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Komoly párkapcsolat és barátnők hogy egyeztethetők össze?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy barátommal 4 hónapja vagyunk együtt és eddig minden napot együtt töltöttünk, sajnos teljesen elszakadtunk a barátainktól..engem már nem is nagyon hívnak a barátnőim sehova, mert úgyis tudják hogy nem megyek el..mert ez a barátomnak nem nagyon tetszik ha én egyedül megyek valahova...neki azért más mert a fiúk összefutnak a haverjaikkal aztán bármiről tudnak beszélgetni de én olyan vagyok hogyha már rég nem találkoztam a barátnőimmel akkor egyszerűen nem tudom mit mondjak nekik.. ez így nagyon rossz, mert nagyon hiányoznak. Viszont a barátommal is imádok lenni.... Mit tegyek?

17/L


2010. júl. 15. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez az állandó együttlét nagyon rossz hatással lehet a kapcsolatotokra még. Egyszerűen megunjátok a másikat, annyit vagytok együtt.

Ezt meg kell értetned mindenekelőtt a barátoddal is. Meg azt is megmondhatod neki, amit a haverokról és a barátnőkről írtál a kérdésedben.


Szervezzetek olyan napokat is, amikor egyáltalán nem találkoztok, hogy minél jobban hiányozzon utána a másik.

2010. júl. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! ma mindenképp beszélek vele..
2010. júl. 15. 08:30
 3/9 anonim ***** válasza:
én is és a barátnőm is ilyen szituban voltunk.Mi ugy oldottuk meg,hogy ha a barátom ment a haverjaival,én is és a barátnőim is mentünk velük.Végül csak a barátom barátai és a barátnőim összejöttek,és egy tök jó csapat kovácsolódott belőlünk.Így már 3 éve együtt vagyunk.
2010. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam sehogy sem sikerült az egyeztetés. A barátnőim többsége alapból 1-2 évvel fiatalabb volt nálam, ez még nem is lett volna gond, de szörnyen gyerekesen viselkedtek. Nem voltak képesek felfogni, hogy már nem csak ők vannak, hanem van barátom is, akit mindennél jobban szeretek. És még féltékenykedtek is, hogy nekem van valakim, nekik meg nincs. Szépen eltávolodtam tőlük, aztán most betelt a pohár, kb 2 hete egyik nap nagyon nem volt jó kedvem, és egyik "barátnőm" se kérdezte, hogy mi van velem, ez meg csak még jobban rontott a kedvemen, a barátom volt az egyetlen, aki vigasztalt. Ezek után, hogy ennyire nem számíthatok a "barátnőkre"... Hagyom a francba azt a társaságot.

Olyan szempontból viszont szerencsém van, hogy mostanában ismertem meg személyesen is a barátom baráti körét, és nagyon kedvesek és jó fejek, a barátom is gyakran elhív engem is ha együtt lógnak, és azzal a társasággal nagyon jól elvagyok :)

17L

2010. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szóval te inkább a barátodat választottad mint a barátnőket? egyébként most én is így vagyok, hogy sokat lógok a barátom haverjaival...

ha nem sikerül összeegyeztetni ezeket a dolgokat akkor inkább én is hagyom őket

köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 15. 09:21
 6/9 anonim ***** válasza:

fúj ne haragudj de rosszul vagyok az ilyen lányoktól,akik amint kapcsolatba lépnek,minden mást eldobnak maguktól.szerintem te is leszarod a barátnőid fejét.nekedis mindig csak az a fontos h a pasiddal mivan.hányszor hívtad őket h találkozzatok vagy bármi?

szabad ember vagy,mégis alárendeled magad a kicsinyes barátodnak,aki nem szereti ha elmész egyedül.

könyörgöm,egy nő ne legyen már ennyire "papucs".

annyi ilyet láttam már.aztán vége lesz (mert egyszer úgyois vége lesz) a kapcsolatodnak,és ott állsz majd egyedül.azt hiszed akkor majd onnan folytathatjátok a barátnőiddel ahol abbahagytátok? nem.

erre gondolj.


20L

2010. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

09:15-ös vagyok

Igen, én inkább a barátomat választottam, mivel a barátnőim soha nem viselkedtek úgy, mint ahogy egy baráthoz méltó lenne. Én mindig tartottam a hátam, ha az kellett és ezzel őket védhettem, én ebből soha semmit nem kaptam vissza, így meg nincs értelme.

Mikor a barátommal még a kapcsolatunk elején voltunk, én próbáltam hívni őket, de egyre gyakrabban volt az, hogy nem érnek rá, aztán igazából csak rám nem voltak kíváncsiak, pedig nem az a fajta vagyok, aki másról sem tud beszélni, csak a barátjáról, ha ők nem hozták szóba én se tettem. Ha nagy nehezen sikerült volna összehozni egy találkozót, akkor azt meg az utolsó pillanatban lemondták. Ha ők sem voltak kíváncsiak rám, akkor nekem miért kéne? Vannak náluk sokkal értelmesebb ismerőseim, csak velük nem lógtam régebben se olyan gyakran, ők inkább csak haverok. De most már rájuk is több időt fogok szánni.

2010. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
12:02es.. teljesen igazad van! most már én is rájöttem, hogy ez így nem mehet tovább.ma beszélek is vele és szombatra már meg is beszéltem barátnőimmel egy bulit... :)
2010. júl. 15. 13:48
 9/9 anonim válasza:
ha nagyon sokat vagytok egymással hamar megfogját unni ezt a kapcsolatot sztem heti 3-4 találkozás bőven elég egy kapcsoladban ha még nem olyan sok ideje vannak együtt...a többi időt azokat a napokat ha nem találkozol barátoddal töltsd magadra barátaidra és persze a családodra
2010. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!