Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám meg, hogy kihasznál-e a barátom?

Figyelt kérdés

Én eddig azt hittem, minden oké, 5 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást, a barátom nagyon sokszor mondja, hogy szeret, és ki is mutatja, de itt az oldalon feltettem egy kérdést, és kicsit elbizonytalanítottak.:O Most akkor mi is van? Honnan tudjam, hogy tényleg kihasznál-e?

17/L


2010. júl. 15. 10:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ezek utám remélm hogy kihasznál!MINDENHOGY! :P :D
2010. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Fogjátok már fel, hogy nem kell válaszolni! Rájöttem, hogy felesleges volt feltennem a kérdést, mert tudom, hogy nem használ ki!:)
2010. júl. 15. 11:53
 13/14 anonim ***** válasza:

Háát én az efféle buta arrogáns makacs libákat nagyon ki szoktam használni.

És ami jó benne az, hogy annyira hülyék h a szemük előtt se veszik észre amikor kiba*szok velük =)))))


Remélem a barátodnak is van annyi esze h az ilyen "szőkéket" ne vegye komolyan :DD

2010. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ezt egy másik kérdés válaszai között találtam:


"Hogyan tudod kiszűrni azt, aki csak megb*szni akar, és nem becsül meg?


Az ilyen ember:


- Olyan dolgokat erőltet amit te nem szeretnél


- Minél hamarabb a "lényegre" akar térni


- A fentinek megfelelően a lehető leghamarabb akar csókolózni, és már az elején elkezd taperolni intim helyeken


- Ha nem teljesíted a kéréseit, érzelmileg próbál zsarolni ("ha kedvelsz/szeretsz megteszed nekem ezt vagy azt")


- Szándékosan lelkiismeret furdalást akar kelteni benned, ha nem akarsz engedelmeskedni neki


- Folyamatosan, erőltetve próbálja bizonygatni hogy ő mennyi mindent megtesz érted, és ezt rosszindulatúan az orrod alá dörgöli ("vettem neked ezt meg azt, elvittelek ide, ilyen-olyan áldozatot hoztam érted") azért hogy ezzel vegyen rá, hogy cserébe te is tegyél meg neki dolgokat


- Semmibe veszi az érzéseidet, nem számít neki ha a lelkedbe tapos


- Ha a kettőtök viszonyában jelentkező problémákról akarsz beszélni, eltereli a témát vagy egyéb módon kerüli a beszélgetést


- Szex után nem veled foglalkozik, nem kezd el simogatni vagy beszélni hozzád, nem kérdez arról hogy milyen volt, hanem amint önző módon kielégítette vágyait más kielégítő tevékenységbe kezd (zabálás, számítógépezés), te meg le vagy szarva.


- Hajlamos elhalmozni mindenféle jóval, azonban ami kedvességnek látszik tőle az nem szeretetből fakad, az számára csak eszköz, hogy minél előbb a bizalmad férkőzzön és gerincre vágjon. (Ezt úgy tudod észre venni, ha a női megérzésedre, ösztöneidre hallgatsz, egyszerűen érezned kell.)


- Amikor beszél hozzád, nem néz mélyen a szemedbe, szeret mást csinálni miközben beszél veled. Kevés alkalommal ölel meg."

2011. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!