Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Érzelmi megcsalas.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Érzelmi megcsalas.

Figyelt kérdés

2 éve együtt vagyok a párommal, voltak hullám völgyek a kapcsolatunkban de én azt hittem túl jutunk rajta..sok mindent elneztem neki az 1.so az volt h más nőknek irkalt mikor lebukott sajnálta és még ígérte többet ilyen nemlessz, persze 2 x is megcsinálta miközben én munkában voltam ő otthon. És nemrég tudomasomra jutott miután ki nyomoztam mert nemfoglalkozott velem pedig költözés előtt vagyunk ismét írt 1 nőnek de nem akármit!

Hogy nincs barátnője és hogy költözzön össze vele az új házába amit mi közösen intézetünk.. Mikor ez kiderult nemakartam elhinni többször telefonáltak stb.. Nyilván nemleszek vele sokáig együtt de kell keresnem házat mert együtt lakunk jelenleg halott az egész számomra 3x megcsinálta ezt velem de ezt nemtudom neki lenyelni.. Miért csinálta ezt velem? Hogy lépjek ezen túl? Milessz azzal a házzal amit intézetunk? Pedig a bútorokat is közösen választottuk ki nem más pics*ja alá vettem ezeket. Mégis megcsinálta ezt velem. Nagyon kivagyok. Aki hasonló kepp volt hogy jutott túl ezen? Gyerekünk nincs.


2019. szept. 20. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
El kell engedni ezt a faszit ès továbblèpni ez a legjobb amit tehetsz
2019. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Mit jelent pontosan hogy "házat intézni"?
2019. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vettünk 1 házat..es már költöztünk volna 3honap múlva bele..
2019. szept. 20. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom mire számítottál. Megbocsátottad ez első kettőt, ezzel megmutatva neki, hogy egy lábtörlő vagy, akivel bármit megtehet, ő eszerint is cselekedett. Idővel túl fogsz lépni, de remélem tanulsz az esetből.
2019. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyrészt túl kell lépni rajta, nincs mese.


Másrészt keresel egy ügyvédet, vázolod neki a helyzetet, amennyiben közösen vettétek a házat, mind anyagi, mind tulajdon szempontjából.

Harmadrészt elengeded a bútorokat, majd máskor mással jobbakat választasz. Ha te is fizettél bele, kapard elő a számlákat, blokkokat és ki kell fizetnie neked őket.

Ahol most laktok és nem az ő háza, hanem mondjuk közös albérlet, rakd ki a szűrét, had tanuljon belőle. Ha nála laksz, keress egy barátot, akinél el tudsz csövezni átmenetileg.

2019. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Savlekotő ***** válasza:
Megbocsátottál onnantól tudta h megteheti veled,onnantól nyitott kapcsolatban vagy csak vak vagy, te vagy a tipikus buta hézagtöltő akivel ezt meglehet tenni, és amint jön a NŐ te mész a levesbe mert csak használtak,férfi kell egy luk jobb mint ha prostira költene. Önbecsülés?
2019. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kib.. sznék vele, aztán írnék a nőinek, kivel van dolguk.
2019. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ertem, hogy beleoltel penzt a hazba es a berendezesbe is, de hidd el, az anyagi kar sokkal jelentektelenebb, mint az az erzelmi kar, amit eddig is es ez utan is elszenvedsz mellette!
2019. szept. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!